Ну ниче се• 29 октября 2025
Відключення гарячої води при відключеннях світла
Київ. Централізоване водопостачання, другий поверх, старий фонд, будинок на газу. Переїхала влітку і тепер вилізають сюрпризи. Спочатку думала- випадковість. Але ніт. Нема світла- нема гарячої води. 20 років на оренді в Києві, і вперше таке бачу у бабушатніках. Хто знається на питанні, якого біса?
Ну ниче се
• 29 октября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Нет электричества там где греют воду.
Оце попадос. Ще й переплачую за цю халупу, бо є газова плита (напівгазова), низький поверх, щоб без ліфта добиратись і бойлер (яким неможливо скористатися).
Морожена_курка• 29 октября 2025
Ответ дляНу ниче се
Газовая колонка норм.
Ну ниче се
• 29 октября 2025
Ответ дляИграйМойГормон
Насоси електричні. Нема світла, не працює насос
Я так розумію, що бувають неелектричні? Як це визначити перед орендою?
Ну ниче се
• 29 октября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Газовая колонка норм.
За місячну орендну плату хай хазяйка ставить таку радість, мені простіше переїхати.
Люблю джаз• 29 октября 2025
Ответ дляНу ниче се
Бойлер працює, якщо є вода, просто не гріє в цей час
Ну ниче се
• 29 октября 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Він тут взагалі не працює по факту. Зламаний.
Морожена_курка• 29 октября 2025
Ответ дляНу ниче се
Так я вам и говорю искать такую квартиру, газ колонку хрен поставишь, там разрешений надо выше крыши.
булоТАЙминуло• 29 октября 2025
Ответ дляНу ниче се
Как это - полугазовая плита ?
Ну ниче се
• 29 октября 2025
Ответ дляМорожена_курка
Це ще таке треба пошукати. Котли в основному. А вони від електрики.
Морожена_курка• 29 октября 2025
Ответ дляНу ниче се
Кто хочет то находит, тоже старый фонд дома.
Ну ниче се
• 29 октября 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Как это - полугазовая плита ?
Варочна панель. Половина -електро, половина - газ. Гібрид. Не купляйте таку. Повне гівно.
Nathalie27• 29 октября 2025
Ответ дляНу ниче се
Співчуваю.
Зате у Вас є холодна вода і газ на відміну від високих поверхів в багатоповерхівках. Якщо пощастить, то і опалення під час відключень не будуть вимикати взимку.
Задолбулька• 29 октября 2025
Ну блін я живу в 10 ти поверхівці і при відключенні світла гаряча вода зникає, але опалення є
Ну ниче се
• 29 октября 2025
Ответ дляЗадолбулька
Так ви в 10-ти поверхівці, а не у хрущобі.