Чарочка діда• 01 ноября в 13:01
Девочки посоветуйте, кто уже был, как лучше поехать в Стамбул
На 2-3дня как лучше, через какое агентство, посоветуйте пожалуйста кто был и понравилось..
західний_діалект• 01 ноября в 13:05
Самостійно прекрасно можна. Ми селилися біля площі Таксім, але тепер я б вибирала район Галатської башти. В аеропорту купляєте проїздну картку на міський транспорт
Чарочка діда
• 01 ноября в 13:10
Ответ длязахідний_діалект
Расскажите подробнее пожалуйста, начиная с транспорта и т.д
Басноплетка• 01 ноября в 13:14
Тільки не автобусом...Зловіть виліт з Кишеньова за 148 баксів Туркіш Ейрлайнз або ще дешевші Флай-Ван. Тур я би не брала, більше побачите самостійно, якщо не боїтеся. Готелів багато. Букінг там не працює пошук, бронюйте житло звідси. Я жила в районі Лалелі, близько видатні місця, зручно. Ось повернулася в середу.
Брюнетка в Мармеладе• 01 ноября в 13:12
Я бы поехала с интересным гидом. Вот например сейчас как раз турагент с группой в Стамбуле, с ней очень интересно
Басноплетка• 01 ноября в 13:14
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
От я з нею була. Це картинка більше від блогера, аніж правда. Більше не поїду, бо за ті гроші, що заплатила, самотійно мала б в рази більше.
західний_діалект• 01 ноября в 13:16
Ответ дляЧарочка діда
Єдине, ми були 6 років тому. Думаю, небагато що змінилося.
В аеропорту є точки продажу проїздної карти, вони на шляху виходу з терміналу. Купляється карта і на неї кладеться сума грошей, яку хочете. Раніше було, що перед вилітом можна повернути гроші, що на карті залишилося.
З аеропорта в місто їде експрес. Здається, цією ж картою вже і там можна проїзд оплатити.
Гроші можна міняти в аеропорту, там купа обмінників.
Житло заздалегідь на Букінгу бронювали.
Басноплетка• 01 ноября в 13:16
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ще й порадила автобус по ціні літака. Таке.
Чемна панночка• 01 ноября в 13:19
35 часов ехать в набитом под тур автобусе, потом два дня галопом по европам, и назад 35 часов...
Имейте в виду, что в турах «бесплатные экскурсии» все равно, по факту, платные. Потому что, во все основные достопримечательности нужно брать билет, и не дешевый.
Рассмотрите вариант поехать самостоятельно, если, конечно, это не ваш первый выезд заграницу в жизни.
Автобусы компании Гюнзел, покупаете каждому два места.
На booking/airbnb снимаете квартиру на азиатской стороне.
Списываетесь в фб или инста с украиноязычными гидами. Составляете программу себе по деньгам. Читаете отзывы про достопримечательности и лайфхаки, как на них сэкономить.
И в путь.
Чарочка діда
• 01 ноября в 13:19
Ответ дляБасноплетка
Расскажите подробнее пожалуйста
Чарочка діда
• 01 ноября в 13:19
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Спасибо
Чарочка діда
• 01 ноября в 13:23
Видела ещё такие туры на пароме,а потом на автобусе, кто нибудь ездил?Потому что первый раз немного боюсь..
Чарочка діда
• 01 ноября в 13:24
Ответ длязахідний_діалект
Житло заздалегідь на Букінгу бронювали.
Спасибо большое
Сунуся в чужі справи• 01 ноября в 13:30
Автор, недавно летала из Кишинева в Стамбул тур.авиалиниями Пегасус . Сама брала билеты (заранее ) , бронировала отель. Это не сложно . Пробуйте .
Думаю через агенство будет дороже , тут надо сравнивать .
По приезду купите Istanbul card . В автомате есть рус язык , легко пополнить .
Отель бронируйте в районе Султанахмет,Фатих- это все центр . Выбирайте отель с завтраком .
західний_діалект• 01 ноября в 13:33
На 2-3 дні дивилася б Топкапи, Айя-Софію, Блакитну Мечеть, Сулейманіє.
Пройтися по пішоходній вуличці Істікляль, але ввечері там просто толпи )))
На Галатському мосту є купа рибних ресторанчиків, але вони дорогі. А якщо перед входом на міст (зі сторони Галатської башти) звернути наліво, то після маленького рибного ринку, там купа недорогих закладів, де дуже смачно.
З іншої сторони Галатського мосту - старий залізничний вокзал, з якого колись відправлявся Східний Експрес. Одного разу ми застали там маленький ярмарок.
Ще можу порадити Мініатюрк - музей під відкритим небом, де представлені маленькі копії видатних будівель Стамбула і Турції.
Черпак_для_фантазий• 01 ноября в 13:31
На Ютубе много обзоров, как добраться с Кишинева к примеру. Там подробно всё можно посмотреть. И отели, транспорт всё рассказывают. Мы были в Стамбуле 4 раза, всё самостоятельно искали и бронировали. Английский понимают многие, в центре и русский знают немного.
2 дня это мало, если больше суток в дороге проводить . Там много пешком ходить и местность холмистая.
Стервочка• 01 ноября в 13:48
На 2-3 дня смысла ехать нет если вы едете из Украины. Только 2 дня займёт дорога.
Брюнетка в Мармеладе• 01 ноября в 14:47
Ответ дляБасноплетка
Ну она всегда советует на выбор, автобус или самолёт. На автобусе ехать до самого Стамбула это ужас, а на самолёт билеты можно и самостоятельно подобрать. А мне нравится как она все описывает, насчёт цен у нее не знаю, меня останавливает от поездки с ней только одно, ее ненависть к русскоязычным, поэтому буду искать кого то другого, более адекватного в этом плане. Но может для автора, язык не принципиально. Сама я никогда не организую себе полноценный экскурсионный тур
Алгонавт• 01 ноября в 19:20
Ответ дляБасноплетка
Серйозно? А я так жалкувала, що не змогла з нею поїхати
Чарочка діда
• 01 ноября в 21:14
Девочки всем спасибо, кто отозвался..планировали на автобусе, но теперь посмотрю самолёт..просто первый раз немного страшно
Руда ліса• 02 ноября в 19:03
Я їздила в автобусний тур з Itravel, була тільки на безкоштовній екскурсії, весь інший час гуляла сама, точніше з дівчатами, з яким. Познайомилася в автобусі
Мені сподобалося, і ціна невелика. Я їхала зі Львова. У них виїзди з різних міст є
Руда ліса• 02 ноября в 19:05
Ответ дляБасноплетка
Розкажіть яка була вартість і що в неї входило.
Малинка• 03 ноября в 11:23
Була в травні. Летіла з Кишинева Пегасусом, білет туди 50 євро, назад 100. Але прилітає Пегасус часто в аеропорт Сабіху, це далеко до старого міста, треба на метро, а потім паромом. Дивіться аеропорт прильоту на Європейській частині, туди Флайван літають , білети по 50 євро часто. Я платила за проїзд в метро та на паромі карткою своєю, окремо нічого не купувала.
Два дні це дуже мало. Тільки Топкапи та Айя Софія зайняв у нас цілий день. Ціни на вхід до памяток дуже високі, тож погугліть, щоб не було сюрпризу.
Чарочка діда
• 04 ноября в 07:19
Ответ дляРуда ліса
Дякую 🌹
Басноплетка• 06 ноября в 19:54
Ответ дляРуда ліса
400 євро + дорога (авіа через Кишенів 1980 грн+150 доларів)
Входило 3 ночі в готелі на сніданках (поселення по 2)
Один день екскурсії з місцевим гідом (ходив також в АйюСофію, Топкапи з нами)
День приїзду і ще один день прогулянки по місту і супроводі Тетяни та ще одної нашої гідеси, фоточки, локації і т.д. Включено проїзд місцевим транспортом, трамваї, метро, кораблік. Тетяна пригощала в кав´ярнях місцевими смаколиками.
Але готель коштував на Букінгу 155 євро на двох за 3 ночі, то решта це 320 євро з особи, вважаю немало )
Руда ліса• 09 ноября в 21:29
Ответ дляБасноплетка
Дякую, зрозуміло