сказочное_Бали• 03 ноября в 11:16

Що допомогло налагодити сон та режим дитини?

Я просто вже не можу
До 6 міс вставав 1-2 рази за ніч
Після: почався жах. Кожні дві години встає, інколи важко вкласти назад
Що робити?
На штучному, вночі їсть пляшку
Я шалунья• 03 ноября в 11:18
Прогулянки, оптимальний клімат
автор сказочное_Бали • 03 ноября в 11:21
Ответ дляЯ шалунья
Прогулянки, оптимальний клімат
Гуляємо стабільно кожен день
В квартирі комфортно
Я шалунья• 03 ноября в 11:22
Ответ длясказочное_Бали
Гуляємо стабільно кожен день
В квартирі комфортно
Скільки вологість?
Найщасливіша• 03 ноября в 11:22
Прозвучит как кощунство, но мне кажется просто ждать и пережить.
2 ребенка, абсолютно одинаковые подходы к режиму дня - одна не давала жизни лет до 2, другая спала всю ночь с короткими перерывами на еду.
Что я только не пробовала с первой. Нифига. Особенности нервной системы, приняла, перестала в себе копаться чем я плоха и забылось все.
Бутерброд и я• 03 ноября в 11:25
Ответ дляЯ шалунья
Скільки вологість?
Нашому 1,7 роки. Режим почали налагоджувати з 2 місяця життя, бо інакше моє життя перетворилось на суцільний жах. В принципі все налаштовано і чудово працює за виключенням хвороб, проте помічаю останні дні, що після того як ввімкнули опалення малюк вночі став гірше спати. Плануємо вимкнути (чи на мінімум відрегулювати) батарею в спальні. Може дійсно причина в сухому повітрі або зависокій для малюка температурі?
сладкий_ноябрь• 03 ноября в 11:32
То вам пощастило перші 6 міс, якщо дитина прокидалася 1-2 рази за ніч.
сладкий_ноябрь• 03 ноября в 11:39
Може дитина не наїдається за день, росте і потребує хорошого харчування
автор сказочное_Бали • 03 ноября в 11:44
Ответ дляЯ шалунья
Скільки вологість?
50-60
автор сказочное_Бали • 03 ноября в 11:45
Ответ длясладкий_ноябрь
Теж думаю, але більше не їсть
Пропоную часто
Два прикорму в день, один сніданок ( якийсь сирок з пюре ) інший вечеря ( суфле, овочі, каші)
nabludatel• 03 ноября в 12:14
Автор, у мене з дитиною було точно як у вас.
Причиною виявився підвищений внутрішньочерепний тиск. Пропили ліки і дитина знову стала спати нормально.
автор сказочное_Бали • 03 ноября в 12:38
Ответ дляnabludatel
А як це перевірити?
Teonaa• 03 ноября в 12:47
Нічого Ви не зробите, як на мій погляд. Він просто хоче до мами. Хочете СПАТИ, ложіть поряд, до себе в ліжко.
Хочете дресерувати (правда неясно в чому) - то потерпіть років до 2,5-3х десь.
Мало даних) чи з Вами і так спить?
Teonaa• 03 ноября в 12:49
Ответ длясказочное_Бали
А як це перевірити?
Стрьом якийсь😳
nabludatel• 03 ноября в 13:11
Ответ длясказочное_Бали
А як це перевірити?
Узі через роднічок роблять.
Йдете до невролога, розповідаєте про поведінку дитини і він вам дасть направлення.
автор сказочное_Бали • 03 ноября в 13:18
Ответ дляTeonaa
Мало даних) чи з Вами і так спить?
Ні, він зі мною не спав з народження, завжди в своєму ліжку
А у нас макарошки• 03 ноября в 13:23
Зубы лезут. От и не спит ночью. Переждать