Мама Карло• 03 ноября в 21:28

Дуфастон

Всем привет, вопрос такой кто пил этот препарат для восстановления цикла ? Сколько пили ? Смогли ли забеременеть на нем ? Как закончили пить ? Ваше мнение о нем . Спасибо большое
Млинці зі смайликом• 03 ноября в 22:03
Мені призначали декілька разів коли була затримка 2 місяці. 14 днів пити, якщо місячні раніше почнуться то більше не пити. Полікістозні яєчники. На постійній основі для нормалізації циклу призначали на травах по типу міоцикл, нормоцикл, фолієву і ще різні по типу бадів для підтримки жіночого здоровя. Вагітніти не пробувала, хоча лікарка сказала що під час прийому можна завагітніти. В моєму випадку потрібно скидати вагу та більше рухатись, щоб гормони самі нормально вироблялись. Дуфастон це по факту гормон, а не ліки для нормалізації гормонального фону.
Детские_Будут?• 03 ноября в 22:35
Дивлячись на те, з якою метою його приймати. Якщо для нормалізації циклу, то Вам призначать його з 16 по 25 д.ц. і на відміні його, почнуться місячні. Але☝ - це зовсім не означає, що у Вас налагодиться овуляція, або й взагалі чи вона у вас може бути самостійною, бо без овуляції, незважаючи на регулярний цикл Ви не завагітнієте, тільки на стимуляціях овуляції. Також, якщо Ви плануєте недовго, то зазвичай гінекологи розраховують на такий собі ребаунд-ефект. Три місяці п´єте з 16 по25 день, а на повній відміні через якийсь час вагітнієте. Але, це дієве в рідкісних випадках, і залежно від того, які саме у вас проблеми