Смурфетта• 07 ноября в 03:28

Верите ли это. Как поступить

Например, на счету есть сумма, которую можно потратить. Говорят, что если потратить её на то, что хочется – деньги приумножаются, а если на то, что нужно – эта энергия блокируется. Вы бы потратили на желанную вещь или купили то, что просто необходимо?
Зробіть вибір:
вже голосів: 52
купить то что хочется
то что нужно
не знаю
Всім шампаньського• 07 ноября в 03:30
Верю
Мальчижка• 07 ноября в 03:36
Дивлячись про що розмова,якщо мені наприклад хочеться на відпочинок злітати,але мені треба робити зуби,то я витрачу на зуби,на те що мені потрібно..А хто говорить про блокування енергії?
Редисочка• 07 ноября в 03:55
Если б я не упиралась рогом, то не было б у меня того, что нужно. было б фить-фить, ’где деньги, Клара?’
Панна Кота• 07 ноября в 04:01
Не думаю про таке взагалі. Завжди будуть необхідні трати, такі як одяг, взуття, продукти, ліки, комунальні платежі, лікарі. Але гроші витрачаються і на миттєві, спонтанні покупки. Дивлячись про які суми мова йде.
Вільний митець• 07 ноября в 04:01
Да так и есть не жалеть денег
Треба ось так• 07 ноября в 04:06
А на что вам нужно?
Купи слона• 07 ноября в 05:51
В енергію і примноження грошей не вірю.
Все залежить від ситуації.
Наскільки критично потрібна річ, яку не хочете купити і наскільки не потрібна та, що хочеться?
І загалом, не можна купити те, чого одначасно і хочеться, і потрібно?
І сума покупки теж дуже важлива.
Умовно - раптом ви про автомобіль, в ми тут про помаду чи парфуми будемо фантазувати.
Розкажу про себе - моя заначка значно зменьшилася і примноження грошей не прийшло. Але мені стало якось простіше жити і легше дихати, коли морально дозволила собі хотілки. Раніше економила/відкладала кошти і тратила раціонально. Настільки, що приміром фарбування волосся в салоні (сама я рукожоп), покупка відпарювача чи плойки була для мене в розряді не дозволених хотілок, покупку нового одягу теж відкладала до останнього. І наскільки мені легше стало, коли морально дозволила собі і фарбування волосся (сивина помітна), і покупку нової куртки (останню ще в 2018 купляла), і ту ж плойку з відпарювачем, хоча саме останні не критично потрібні.
Маруська Му• 07 ноября в 08:23
Сонечко, хто вам так промив мізки?
З царем в голові• 07 ноября в 08:47
Авторе, от тільки що прочитала ваш пост витратила гроші. І сиджу жду енергії примноження.
Тут звук привата. І у мене знімає таку ж суму, яку я витратила - сьогодні якраз платіж за послугою оплата частинами
Х2 виходить
ЯблокоРаздора• 07 ноября в 09:02
Ответ дляКупи слона
В енергію і примноження грошей не вірю.
Все залежить від ситуації.
І сума покупки теж дуже важлива.
Я теж хочу себе в цьому місяці побалувати. Чекаю чорну п´ятницю.
сою не люблю• 07 ноября в 09:13
50 на 50. Надо мозг включать. То что хочется надо покупать
З царем в голові• 07 ноября в 10:09
Ответ дляЯблокоРаздора
Не чекайте. Я давно помітила, що перед чорною пʼятницею знижки набагато більші. Так що моніторьте вже зараз свої хотєлки