Мотористка• 07 ноября в 16:22

В Польщу через Хелм

У звязку з колапсом на кордонах замислилась про потяг. Саме від мене є потяг на Хелм, або їхати через Львів, потім в Перемишль.
Подивилась на карту, з Перемишля всюди майже довше їхати потім, але маршрути є в усі міста.
З Хелма практично немає далі потягів - здається тільки в Люблін і Варшаву. Хто в темі, порадьте будь ласка, куди можна поїхати саме з Хелма? Можливо я не всю інформацію знайшла. Можливо автобусами?

Відразу відповідаю на питання - а куди вам треба?
Розглядаю канікули весняні і в принципі неважливо куди, кудись в цікаве місто. Була в Варшаві і Кракові, тому їх не розглядаю.
O-Yumi• 07 ноября в 16:31
З Перемишля во Вроцлав. З Хелма дійсно потягом окрім Варшави більше нікуди й не доїдеш. Щодо автобусів - тут тре дивитися
O-Yumi• 07 ноября в 16:33
Неподалік Хелма дуже красивий Замость (Юнеско), але він на день
Пушкининиана• 07 ноября в 16:34
Хелм-це і є Польща
vecya• 07 ноября в 16:41
с Хельма поездом на Варшаву, а там самолетом куда душа желает
Семенівни сусідка• 07 ноября в 16:59
У воюющей страны Израиль аэропорты открыты, летают себе граждане, нет бусификации.
Впечатление что под санкциями Украина, а не раша
Гопница-Советчица• 07 ноября в 17:01
Немає колапсу. Рава-Руська автобус пройшли за 1.5 години і нашу, і польську. Сьогодні вдень
автор Мотористка • 07 ноября в 17:06
Ответ дляПушкининиана
Хелм-це і є Польща
і що би я без вашого коментаря робила....
автор Мотористка • 07 ноября в 17:07
Ответ дляГопница-Советчица
майже всі автобуси їдуть через Корчову..там завжди великі черги
Пушкининиана• 07 ноября в 17:08
Ответ дляМотористка
Це ствердження чи запитання?
Я незнаю. Але це звучить як в Україну через Львів
автор Мотористка • 07 ноября в 17:10
Ответ дляПушкининиана
Це ствердження чи запитання?
самоствердились - чудово, якщо є що написати по темі, буду вдячна
Гопница-Советчица• 07 ноября в 17:12
Ответ дляМотористка
В розкладі кожного автобусу є інформація про пункт пропуску. На Раві, Устилугу завжди все ок
автор Мотористка • 08 ноября в 09:41
Ответ дляГопница-Советчица
по перше не завжди, а по друге - я вище писала, 80% маршрутів саме через Львівські кордони. буває, що вибір обмежений