Анна-8c83• 09 ноября в 10:37

Сусід зверху спеціально стучить

З літа в квартиру над моєю (я живу на 3 поверху, новий сусід на 4) заселили нового квартиранта (живе наче сам), оскільки до кінця вересня ще жили на дачі це сильно не турбувало, але зараз коли я з дитиною повернулась на квартиру, це просто жах. Людина поводиться неадекватно, майже кожен день чутно що просто кричить матом на всю квартиру. В мене маленька дитина (3 роки) спати лягає в 7-8 вечора тому вечорами йому заважати точно не може. Сусід ввечері реагує на будь-який шум, тобто банально я розмовляю з чоловіком по телефону наприклад в проміжку з 8 до 9 вечора і то не більше пів години він стукає собі в підлогу (моя стеля). Я можу сидіти в спальні і дивитись шось на комп´ютері в навушниках, бо дитина вже спить, він стучить точно в цій кімнаті над нами. Причому іноді стук навіть не пов´язаний ні з яким шумом чи звуком з нашої квартири. Був раз коли було тихо ввечері просто було чутно як він спочатку заорав, а потім почав стукати в підлогу з періодичністю хвилин в 10 і такі чи схожі вихідки майже кожен день. Не можу навіть нічого робити після 8 у квартирі бо тільки починаю щось робити відразу стукіт
Навіть дивно, бо мені наприклад зовсім не чутно сусідів які живуть під моєю квартирою. Був ще випадок під час повітряної тривоги, коли дитина вже спала ввечері, я перенесла її в коридор, то він теж сидячи в коридорі стукав нам в стелю (є аудіозаписи, що підтверджують його поведінку, є записи де чутно що в квартирі тихо, дитина спить але він стукає і чутно що це не просто стукіт а саме навмисно) сама до нього іти чесно кажучи трохи боюсь, бо живу з дитиною зараз сама, чоловік у зсу. Контактів с сусідами що знають квартиру немає, з одного боку не хочеться втягатись в усі ці справи з поліцією, але іншого виходу вже просто не бачу бо ситуація повторюється систематично, протягом місяця. Причому коли чоловік у відпустку приїзжав, то сусід не стучав, а як поїхав то почав в двічі сильніше стучати. Може хтось з подібними проблемами стикався, що можна зробити.
P.s. раніше були інші квартиранти і всі проблеми вирішувались швидко і спокійно в формі діалогу, тут навіть не знаю... весною робили ремонт всю весну сусіди теж нормально порозумілися, але зараз це просто жах якийсь, як би чоловік був вдома то підійшов бы поговорити, але не відомо коли він приїхать взагалі зможе, тому треба якось самій вирішити
Пожмаковна• 09 ноября в 10:40
Попробуйте с ним поговорить, если не понимает значит хозяйку квартиры ищите
75В• 09 ноября в 10:41
Искать контакты хозяина и жаловаться на квартиранта

И второй способ

Распечатайте бланк повестки и в дверь прикрепите соседу )

Сам испарится
черная мамба• 09 ноября в 10:41
Полиция вам ничем не поможет. Говорить попробуйте сначала.
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 10:45
Ответ дляПожмаковна
Сьогодні якраз в гості приїде мій батько, сказав, що підійде до сусіда і поговорить, бо я сама з дитиною іти до людини з такою поведінкою трохи боюсь
Чорнобаївка• 09 ноября в 10:47
Вызовите ТЦК , чтобы его повязали . Расскажите ситуацию что у ваш муж воюют , а над его женой издевается уклонист . Если у вас муж в ЗСУ вы можете многих привлечь и вашему дурному соседу мало на покажется
Настасья Пицун• 09 ноября в 10:47
Може він психічно хворий. Зазвичай подібним займаються жіночки та пенсіонери, а не дядьки.
Чорнобаївка• 09 ноября в 10:47
Ответ дляПожмаковна
Не надо с ним разговаривать , видно же что там чучело неадекватное
Чорнобаївка• 09 ноября в 10:48
Ответ длячерная мамба
Ещё как поможет , если она жена военного
Чорнобаївка• 09 ноября в 10:48
Ответ дляАнна-8c83
Страшно мне за вашего отца
Магиня• 09 ноября в 10:48
Всі розмови під запис
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 10:49
Ответ дляЧорнобаївка
Від того що він психічно хворий ні трохи легше не стає😅 навіть навпаки трохи напрягаться що людина може витворити в такому стані
черная мамба• 09 ноября в 10:49
Ответ дляЧорнобаївка
Если бы жена начальника полиции, тогда да.
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 10:50
Ответ дляЧорнобаївка
Страшно мне за вашего отца
Та мені теж сама не дуже хочу щоб він в це вязувався, але може зробимо так щоб він був в той час коли сусід стучить і тоді він може бути свідком коли я звернусь до поліції з приводу цього, бо був в гостях і як раз чув стукіт від сусіда
черная мамба• 09 ноября в 10:51
Ответ дляАнна-8c83
Он дверь не откроет и полиция уедет восвояси. Участковый тоже ничего не сделает.
сладкий_ноябрь• 09 ноября в 10:51
До 21 може стукати в себе. Після ні.
От ви чомусь так впевнені, що то спеціально, а це можуть бути лише ваші догадки і не більше.
Настасья Пицун• 09 ноября в 10:52
Ответ для75В

И второй способ

Сам испарится
Автор мабуть не знає яке ПІБ у того бовдура.
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 10:55
Ответ дляЧорнобаївка
Вже говорили з чоловіком про це, один раз бачила цього сусіда то на вигляд років 30-35, видно, що пьє і багато, доречі що дивно з дому не виходить, тобто і будні дні і в вихідні в будь який час майже чутно що він дома ходить. Бачила за весь час його один раз випадково, він спускався як раз коли я з донькою теж йшла в під´їзді. То пробіг повз опускаючи обличчя, закриваючи капюшоном, на моє ’добрий день’ ніяк не реагував, навпаки побіг ще швидше
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 10:59
Ответ длясладкий_ноябрь
До 21 може стукати в себе. Після ні.
Плюс тоді і я маю право спокійно розмовляти по телефону з 8 до 9 вечора і своїй квартирі без того щоб він стучав мені на кожну мою фразу і орав матом щоб я заткнулась, бо це систематично повторюється з його боку майже кожен вечір
Чорнобаївка• 09 ноября в 10:56
Ответ дляАнна-8c83
Тогда да . Желательно ещё на диктофон записать
Чорнобаївка• 09 ноября в 10:58
Ответ дляАнна-8c83
Может это какой то российский шпион ? Очень подозрительно это .
Клин_Кляйн• 09 ноября в 11:00
Помню случай, как люди делали ремонт и сосед выстрелил через дверь и убил девочку.
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 11:04
Ответ дляЧорнобаївка
Записи є мінімум 5 штук, за різні дні тижня, при різних обставинах, спільне те що всі ці дії після 8 вечора починаються, причому сам сусід не спить майже всю ніч, навіть в першій годині ночі чутно що ходить по квартирі. В мене є записи де чутно що в квартирі тихо і дитина спить, але він все одно стучить, причому не такий звук ніби шось впало чи шось таке (це все я розумію, всі живі люди, різне буває) але там саме стукіт ніби молотком чи чимось важким стучить в підлогу чи стіну причому мінімум 3 рази за 15 хвилин і нажаль диктофон на телефоні слабкий і не фіксує, ще його крики матом при цьому.
Ну що ви, мамо!• 09 ноября в 11:06
Шукайте власників квартири і говоріть з ними.
Але у вас були проблеми також і з іншими квартирантами, як ви пишете...
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 11:13
Ответ дляНу що ви, мамо!
Проблем не було як таких, лише коли ремонт робили ми з сусідами зустрілись і поговорили за те що в певні години було б добре щоб було трохи тихше і все. А так всі всіх сусідів знають всі питання швидко і спокійно вирішуються в формі чату будинку чи особистої розмови, а тут ніхто не знає хто там живе, ніхто цього сусіда навіть толком не бачить, він постійно вдома і майже не виходить
D_A_V• 09 ноября в 11:13
Ответ дляАнна-8c83
полиции пофигу
были варианты что шум не должен мешм ь после 23

но он же стучит и орет не в это время

первым вопросом будет : ’ пытались ли вы решить мирно, поговорить’

если отец приедит и будет стучать- вместе идите даже с малым ребенком и просите не стучать и не орать и то как вы просите запишите на диктофон ( того что поведет себя неадекватно когда вас не один человек меньше шансов)

будет стучать и тп всеравно- обойдите соседей , узнайте им слышно тоже и мешает ли- запишите это, возможно совместную заявку в домоуправ- если он есть в вашем доме- лучше чтоб они общались- не поможет - тогда полиции совместно с соседями и домоуправом

это може быть человек с болезнью на голову- их и а мирное время хватало, а во время войны может что угодно быть
автор Анна-8c83 • 09 ноября в 11:23
Ответ дляD_A_V
полиции пофигу

но он же стучит и орет не в это время

З сусідами хочу зв´язатись поговорити найближчим часом, бо чула що стучав і їм в стіни, думаю що і крики його їм теж добре чути. Ігнорувати колективну заявку хоча б від 2 квартир тим більше подану через дію поліція не має права, тому має бути як мінімум профілактична бесіда і можливо реєстрований акт про дрібне хуліганство, порушення спокою. Тому і роблю записи, щоб при зверенні додати ці файли з описом ,ситуацій коли вони зроблені. Осбб в будинку немає, квартира здається неофіційно як і раніше скоріш всього, тому якихось офіційних даних про жильців чи орендарів нажаль знайти не виходить
D_A_V• 09 ноября в 11:26
Ответ дляАнна-8c83
давайте и вы будете адекватной

вы живете не в частном доме?

вы тоже можете орать, стучать у себя до определенного времени

некоторые делают стены с большей звукоизоляцией чтоб меньше слышать соседей - вас эти стуки и крики раздражают, многим слышно как срут или как громко ходят, как трахаются или как смотрят телик или как моются в душе, о чем говорят по телефону, малой орет- тоже может сильно раздражать, у некоторых собаки воют или коты
D_A_V• 09 ноября в 11:30
Ответ дляАнна-8c83
меня например тоже заебали за последние годы несколько таких и сверху и снизу что постоянно ремонт годами
есть такие что мячиком по стенам бьют дома
нужно как- то учиться быть в социуме, коммуницировать

вспомните американские пино где в частные дома заесжают новенькие или в квартиру и соседи знакомятся

наверное тогда и тааих проблем меньше и реже
За ким я буду?• 09 ноября в 11:39
Ответ для75В

И второй способ

Сам испарится
Не смешите, сейчас всем их всовывают, нмкто не испаряется.
За ким я буду?• 09 ноября в 11:43
Ответ дляАнна-8c83
То може в нього якийсь тренажер, і він просто займається?
А ви з ньоно вже психічно хворого зробили. Наш сусід знизу думав ми на самокаті катвємось, а ми просто пилососили.