ДинамоКит• 17 ноября в 10:58
Дівчата, потрібна ваша порада щодо фотографування.
Дівчатка, хто продає жіночі вироби, порадьте щось у якості фотофону. Щоб смм могла знімати контент вдома, але не на фоні своїх шпалер чи штор. Дивлюсь інтерʼєрні ширми, але то більше 2 тис і думаю то ще й важка річ, хочеться щось мобільне легеньке, щоб розкласти пофотографувати і скласти. І щоб у повний зріст для розмовних оглядових відео.
Бачу якісь є вінілові фони, наче й не дорогі, але під них потрібно кріплення, а воно вже не дешеве.
Порадьте або поділіться що у вас використовують, бо щось я не доторопаю )
Нульовий сантиметр• 17 ноября в 11:00
Зачем Вам эти фоны. Пускай она заменяет фот в ИИ приложениях. Они выглядят намного круче чем колхозные ширмы
Мастер Пис• 17 ноября в 11:05
На ум ничего не приходит, как отделать стену, окрасить ее в светлый оттенок.
Или обрабатывайте фото.
ДинамоКит
• 17 ноября в 11:05
Ответ дляВсе питаю зарання
Просто біла стіна вам не підходить?
Немає білої стіни. Є шпалери, паркет і плитка)
ДинамоКит
• 17 ноября в 11:08
Ответ дляНульовий сантиметр
А відео? В ШІ робимо, але 70% єрунда. Для обкладинок робимо. Люди це все вже бачать і довіри 0. В нас живі фото/відео, з мінім обробкою. В теплу пору року є де відзняти на вулиці, в парках, на гарних місцинах , а взимку вже складніше.
ДинамоКит
• 17 ноября в 11:09
Ответ дляМастер Пис
Или обрабатывайте фото.
Як би моя квартира, то легко)
А смм ще й орендує, не своє житло.
Мастер Пис• 17 ноября в 11:09
Посмотрите фото ,как фотографируют балет. У них там ширмы и какое то полотно белое. В домашних условиях только стена.
Жена аллигатора• 17 ноября в 11:10
Ответ дляДинамоКит
Великие СММ-щики даже не слышали про фотофоны? Вбейте в поиске Гугл или на Али и выбирайте.
Жена аллигатора• 17 ноября в 11:11
Ответ дляДинамоКит
Интересно, где Ваш СММ менеджер училась? Двухчасовой курс в Инсте купила ?
Все питаю зарання• 17 ноября в 11:12
Ставте у стіни таку стійку і натягуйте фон на неї. Просто білий баннер.
Якщо місце дозволяє, то нехай так і стоїть зібраний у стіни
Нульовий сантиметр• 17 ноября в 11:13
Ответ дляДинамоКит
Значит она такой СММ, как я балерина. Сейчас ИИ делают такие фоны, что отличить невозможно ни на фото, ни на видео. Но это не закинуть в gpt чат и сказать: сделай фон, это надо уметь делать
Пенек Возмездия• 17 ноября в 11:32
Оренда студії, оренда/запрошення до квартири з гарним антуражем, можливо ви в свою хочете запросити? Зйомки в кавʼярні, в якомусь кафе.
СММ спеціаліст не зобовʼязана мати красиве житло, щоб знімати відео.
ДинамоКит
• 17 ноября в 11:54
Ответ дляВсе питаю зарання
Дивилась, вони дорогі чи то мені такі попадались. А яка вартість цієї?
Жена аллигатора• 17 ноября в 11:56
Ответ дляДинамоКит
Не надо Вам в бизнеследи с таким подходом, совсем не надо.
ДинамоКит
• 17 ноября в 11:57
Ответ дляНульовий сантиметр
Так, на жаль, ми ще не зара і не Шанель, тому не можу собі дозволити смм за тис доларів. Вчимось разом) Є такі додатки, це все платно. Можна за фаршируватися усім платним, але невідомо коли це відібʼється. Я обрала стратегію максимум в рекламу, все інше максимальна бюджетність
ДинамоКит
• 17 ноября в 11:58
Ответ дляПенек Возмездия
Звісно. Тому шукаю вихід я.
ДинамоКит
• 17 ноября в 11:59
Ответ дляЖена аллигатора
Ви все знаєте, кожен комент вогонь 😁
І все по темі 😅
Пенек Возмездия• 17 ноября в 12:05
Ответ дляДинамоКит
Звісно. Тому шукаю вихід я.
Просто інвестиція в 2-5 тисяч у фон виглядає доволі виправдано, не знаю, чому ви вважаєте, що це дорого?
Нульовий сантиметр• 17 ноября в 12:08
Ответ дляДинамоКит
Если у Вас будет плохой контент, то Вы хоть миллион потратьте на рекламу - никто не купит. Кроме самой вещи Вы продаете еще эмоции.
ДинамоКит
• 17 ноября в 12:31
Ответ дляПенек Возмездия
Якщо нічого не знайдемо, то зробимо так. Є варіанти і за 400 грн, але не в повний зріст.
ДинамоКит
• 17 ноября в 12:32
Ответ дляНульовий сантиметр
Контент не буде поганий. Погано коли шпалери у квіточки на фоні
ДинамоКит
• 21 ноября в 01:37
Дівчата, можливо комусь буде корисно: на тему є фотофони різних розмірів, малі по декілька доларів, великі на всю стіну в межах 10 доларів. Гарний варіант
Всім гарних продаж і процвітання.