Неначасі• 17 ноября в 13:34

Кто решил поменять профессию и стать психологом

Второе высшее?или курсы?особенно если тебе 30+. Поделитесь своим опытом
АнтиТроль• 17 ноября в 13:38
Своїм не поділюсь, але я і мій чоловік навчалися в Інституті міжнародних відносин (право і економіка). Що з мого курсу, що з чоловіка мінімум по четверо стали психологами. По їх заробіткам не підкажу, але як на мене, то це досить успішні люди, яким подобається їх професія
автор Неначасі • 17 ноября в 13:40
Ответ дляАнтиТроль
У меня гуманитарная специальность..думаю есть ли смысл переучиваться,тк себя не нашла
Котогосподиня• 17 ноября в 13:51
А вы выдержите поток проблем других людей? Сами у психолога были? Готовы регулярно ходить к психологу чтобы самой головой не поехать от клиентов?

На одних лишь курсах полноценно на такую профессию не учат. Если вам хочется чтобы курсы закончить и работать вам лучше что-то другое найти. Графического дизайнера там, или маркетолога - для этих профессий курсы это норм.
Мамин тріль• 17 ноября в 13:51
Чесно кажуть я до псхилогів погано віднршуся, тому на нього вчитися б не стала.
Але, задумалася щодо ’знайти себе’. І тут, мабуть ,теж питання частково психологічне. А все життя працювала в офісі (юриспруденція), не можу сказати, що прямо люблю свою роботу. Зараз скрутно з фінансами і стала прибирати по вихідним. І мені соромно зізнатися, але від прибирання я отримую більше задоволення, ніж від сидіння в офісі. Цікаво це в мене деградація така сталася?
Черговий по кухні• 17 ноября в 14:03
Та кожен другий це зробив :))
Поки не заборонили поступати на магістратуру психологію з інших спеціальностей - краще одразу в магістратуру.
Черговий по кухні• 17 ноября в 14:04
Ответ дляМамин тріль
Ви знаєте, існує багато людей, які поміняли інтелекиуальну роботу на неінтеоектуальну і при тому не лише виграли в зарплаті, але і психологічно стали себе краще почувати. Руки роблять, а думаєш про своє.
100pudov• 17 ноября в 14:07
Я в 37 лет пошла учиться. Давно хотела, но с 32 два декрета подряд и старший с особыми потребностями, не получалось найти время и деньги раньше. За 8 лет доучилась и продолжаю учиться, прошла психотерапевтический курс, построила более-менее стабильную практику.

Первые лет 5-6, если вы и будете работать, то все относить куда-то - на обучение, на терапию, на супервизию, на аккредитацию, на продвижение и т.д. Без поддержки со стороны семьи справиться крайне сложно. Только на обучение надо отложить 10-15 тысяч.

Если вы не блогер с большой аудиторией или супер-раскрученный специалист, то средний заработок аналогичный зарплате менеджера среднего звена. Раскрутиться - это вопрос больших денег и личной харизмы.

И, эту работу надо любить. Если идете просто работу работать, толку от вас, как от специалиста будет мало.
Мамин тріль• 17 ноября в 14:10
Ответ дляЧерговий по кухні
Так, я саме психологічно стала краще себе почувати. Прямо насолоду відчуваю коли займаюся прибиранням, аж руки чухаються. Наразі боюся повністю міняти профіль- прибирання це дуже важко фізично(( Але ж довго так бе вихідних не витримую и прийдеться щось вирішувати
Українська Мрія• 17 ноября в 14:46
Ответ дляМамин тріль
Это не деградация, вы просто выгорели