Добрый вечер! Кто раньше заказывал вещи из Европы с доставкой Ukrainian express , на какие компании переходите? Раньше пользовалась только их услугами, теперь приходится искать замену. Подскажите пожалуйста где нормальные условия доставки ? Спасибо
Ответ дляnaxodki_youtube
пробували?
Ні не пробувала нічого крім Ukrainian express. А ви давно вже з ними працюєте? Все влаштовує?
kristi_ana• 20 ноября 2025
Посмотрела, эта ссылка у них на сайте, как их новая платформа. Там получается надо по новой регистрироваться?
Якщо вам потрібна термінова доставка вантажів в Україну або з країни в будь-яку точку світу і за доступною ціною, то можу порадити скористатися високоякісним сервісом доставка вантажу з Європи . Багаторічний досвід компанії в галузі вантажних перевезень дозволяє гарантувати комфортну співпрацю з командою професіоналів в організації перевезення будь-якого вантажу по Україні або в іншу країну світу.