Teonaa• 27 ноября в 13:07

А хто нагадає - в.стан - він безстроковий?

Чи є скількісь разів подовження, а потім все? (І те що далі, то так, самодіяльність). Я до того що коли вибори? Хто за цим слідкує в державі? Ми, як «народ», не можемо заявити що мол вже час; який орган слідкує за дотриманням цього? Якщо ніякий, то це анархія і ніяка не демократія, навіть умовна. Я просто колись (начебто) чала про тричі подовжений стан, і все: далі або знімати, або приймати насиупне: війна. Чому немс виборів?із наявним лідером - принципових змін не буде, з ним ясно все, все його бачення. Ну якби рік два три - ок, йдемо цим купсом. 4й рік - вже почало напрягати. Що на 5-6-7й рік? Те саме? Що відбувається в цьому питанні ? Бардак чи так і є, що вс=нема виборів? Він же наче щось за це казав ще з рік тому!
Lv1107• 27 ноября в 13:10
Він продовжується кожних 3 місяці, рада голосує.
.
Kristal2013• 27 ноября в 13:11
На 90 дней. И потом снова продлевается по указке Зе депутатами. И этих 90 дней может быть много и много и много...
автор Teonaa • 27 ноября в 13:12
Ответ дляKristal2013
Ааа ясно. То безстроковий. Значить це зезаконно
Прикольно
Mila228• 27 ноября в 13:12
Боже, нам ще тільки виборів не вистачає. І Взагалі хай зроблять як в росії два терміни Зеленський, потім два терміни Єрмак, і обнулимо потім.
автор Teonaa • 27 ноября в 13:13
Ответ дляMila228
Ну вистачає чи ні, а з оцим каші за звариш
Solnceya• 27 ноября в 13:13
да его постоянно продлевают
Solnceya• 27 ноября в 13:13
Ответ дляMila228
темка! прям как Пу и Ме )))
Решка7777• 27 ноября в 13:16
Ответ дляTeonaa
90 дней+ бесконечность
gaga-48ba• 27 ноября в 13:16
Ответ дляMila228
Nathalie27• 27 ноября в 13:21
Ответ дляTeonaa
Яку кашу хочете?
helga2014• 27 ноября в 13:27
Я уже писала здесь когда-то по поводу вп. своими словами.
По закону - вп вводится при угрозе нападения на определенный период. Когда приходит дата окончания периода он автоматически отменяется. И, если, вп надо продолжить, он ВВОДИТСЯ по такой же процедуре, как и первый раз. НИГДЕ нет такого понятия, как продление. У нас же его именно продлевают))) это какое-то ноу-хау от зе команды))) То есть, нарушение законодательства.
По поводу ограничения количества раз введения вп, то такого не находила. Единственное, что если нападение состоялось, то статус меняется на состояние войны
uma• 27 ноября в 13:39
Никто вам ВП на войну не сменит НИКОГДА. Иначе придется вам простить все долги и коммуналку отменить.
И в этой стране смешно говорить про право. Нет здесь правовой системы. Ручное управление.
автор Teonaa • 27 ноября в 14:08
Ответ дляhelga2014
А практично ЩО Б мінялося, якби його заново вводили щоразу до якоїсь дати, замість простого подовження?
автор Teonaa • 27 ноября в 14:10
Ответ дляuma
Тоді це доводить просто напросто, що він перебуває на посту із метою. І ніфіга це не 73% були. А просто.
sky-labs• 27 ноября в 14:11
Ответ дляTeonaa
Ничего!
Деньги всё так же разграблялись, территории так же понемногу сдавали бы, военных все так же утилизировали (такое их применение по-другому назвать нельзя)
helga2014• 27 ноября в 15:00
Ответ дляTeonaa
Как минимум, соответствие законодательству
Зачем они делают именно так, а именно, нарушают процедуру, я задаюсь этим вопросом с 22 года
автор Teonaa • 27 ноября в 15:04
Ответ дляhelga2014
Це зміна в прані дотримання закону. А на практиці. От як би виглядало це подовження? Що значить заново вводити? Я не розумію. Звучить поосто наче однаково🤷‍♀️