Щедрик ведрик• 27 ноября в 19:27

Видалив переписку у двох...

Бачилися ще 4 місяці назад, спілкувалися, а тут раптом заходжу в чат, а його видалено. Також раніше був конфлікт з мого боку, за який я вибачилася, після якого він мені відповідав, а тепер ось так.. Я не розумію чи це щось означає чи він просто чистив чат?
Басноплетка• 27 ноября в 19:28
Ви хотоли перечитати?
So_so• 27 ноября в 19:28
Попробуйте оценивать жизнь и людей в частности при их реальным поступкам и отношению к Вам, а не ’удалил чат, что это означает’.
ТаПрямТам• 27 ноября в 19:29
Після цього повідомлення були?
Мааарковная• 27 ноября в 19:29
Це означає, що щось продовжувати він не планує. Ну і не зрозуміло, чого це Вам не зрозуміло після 4 місяців мовчанки
Гола з конопель• 27 ноября в 19:29
Я сегодня тоже почистила чаты. И с бывшими клиентами тоже
фан L.O.S.T.• 27 ноября в 19:30
Мусор выбросил. 🤷‍♀️
автор Щедрик ведрик • 27 ноября в 19:33
Ответ дляТаПрямТам
Після цього повідомлення були?
Так, були
Кринжова баба• 27 ноября в 19:33
Горе-то какое
Кринжова баба• 27 ноября в 19:34
Ответ дляГола з конопель
Я думаю автор не совсем клиент, а та, которой клялись в этих сообщениях в вечной любви
Гола з конопель• 27 ноября в 19:37
Ответ дляКринжова баба
Мне тоже один клялся недавно. Удаляю и не беру трубку, после 3-х дней молчания. А тут 4 месяца...
Бойцовская• 27 ноября в 19:38
Тобто у вас була одна зустріч. Пройшло 4 місяці і на цьому все? Лише листування?? Ну може тому і видалив…?
автор Щедрик ведрик • 27 ноября в 19:39
Ответ дляБойцовская
Так, одна зустріч. Потім був конфлікт з мого боку, за який я вибачилася та деяке спілкування після
Бойцовская• 27 ноября в 19:41
Ответ дляЩедрик ведрик
Що ж це ви так…. Одна зустріч і вже конфлікт…?
автор Щедрик ведрик • 27 ноября в 19:42
Ответ дляБойцовская
Я повважала, що він багато важливого від мене приховав
Бойцовская• 27 ноября в 19:43
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну знаєте… це ж перша зустріч все ж таки
Бойцовская• 27 ноября в 19:45
Добре, хоч пізніше поділився з вами тою темою, яка для вас вважається важливою
Бойцовская• 27 ноября в 19:45
Видалив, значить не бачить перспектив. За чотири місяці вони б вже були…. Не переживайте, таке буває
ТаПрямТам• 27 ноября в 19:50
Ответ дляЩедрик ведрик
Так, були
Нормальне спілкування, чи ´вітаю з 8м березня. Щастя, здоровля´
автор Щедрик ведрик • 27 ноября в 19:52
Ответ дляТаПрямТам
Нормальне про справи, життя
Кринжова баба• 27 ноября в 19:53
Ответ дляГола з конопель
Знаете себе цену. Молодец!
Кринжова баба• 27 ноября в 19:53
Ответ дляЩедрик ведрик
Ну так и не унижайтесь больше. Зачем?
ТаПрямТам• 27 ноября в 19:54
Ответ дляЩедрик ведрик
Нормальне про справи, життя
В нього інша з´явилася
Не хотів щоб випадково щось побачила.
Кринжова баба• 27 ноября в 19:54
Автор, какие поступки были с его стороны по отношению к Вам? Помимо переписки.
Укр_жіночка• 27 ноября в 20:00
Подумал, подумал и решил ,что оно ему не надо. Зачем хранить негатив, вы ж пишите там был конфликт..
Найщасливіша• 27 ноября в 20:01
Зачем хранить переписки? На память внукам?
Стигла полуниця• 27 ноября в 20:08
Жінка, яка приходить на сповідь на форум, чоловікам нецікава. Фініта ля комедія.
Бойцовская• 27 ноября в 20:32
Автор. Може зустріньтеся і чесно поговоріть? Напишіть перша. Він вартий того?
Пампушечка• 27 ноября в 20:42
Встретилась другая или жена вернулась, подчистил компромат.
автор Щедрик ведрик • 27 ноября в 20:42
Ответ дляБойцовская
Я б написала, але вагаюся чи йому це треба..
Бойцовская• 27 ноября в 20:45
Ответ дляЩедрик ведрик
А от мені цікава. Тема, яку він не озвучив, вона дійсно серйозна і ви були праві, а потім під тиском його ігнору і симпатії до нього вибачилися? Чи воно того насправді не варто було, щоб сваритися? От якщо самій собі чесно зізнатися? Бо якщо дійсно серйозне, про що таки варто говорити відразу…. То це стане причиною вашої сварки пізніше