На паровозе• 28 ноября в 12:12

Хто слідкує за біатлоном? Вітаю з початком сезону!

Завтра в Естерсунді чоловічою естафетою починається перший етап біатлонного сезону 2025/26 років.
Збірну України у цій гонці представлятимуть: Артем Тищенко – Віталій Мандзин – Богдан Цимбал – Дмитро Підручний

Детальніше на ua.tribuna.com:
https://ua.tribuna.com/uk/biathlon/1000000298525-t...

Всім, хто слідкує і вболіває на улюбленого біатлоніста чи біатлоністку, бажаю приємного перегляду
І цікавого непередбачуваного сезону !
Тишком нишком• 28 ноября в 12:13
Дякую.
Дитина любить біатлон.
Подивимося.
Файна дівка• 28 ноября в 12:24
Вау, дякую, будемо дивитися
Мост_Устал• 28 ноября в 12:35
Дякую❤️
Шотуткоїться?• 28 ноября в 12:43
класс, я за дівками нашими слідкую