Можу брикнути• 01 декабря в 13:54
Які емоції у вас викликає звук пікаючої техніки?
Про завершення роботи?
Стіралка? Сушилка? Посудомийка?
В мене дике роздратування. Хоча я нагадую собі, що воно зробило за мене більшу частину роботи.
Якби ще посуд сам стрибнув на полиці і речі розбіглись по шафам.
Все таки розлінились ми вкрай
Стіралка? Сушилка? Посудомийка?
Все таки розлінились ми вкрай
Можу брикнути
• 01 декабря в 13:55
Особливо ляжеш вже спать, а воно пікає.
І ти розумієш, що речі ті будуть як з жо... якщо зараз не піти і не сколасти їх.
Повітруля• 01 декабря в 14:01
Во время включения света пиликает плита и это самый приятный звук))))
месяцкие• 01 декабря в 14:09
Пралка в мене не видає звуки. Прання ставлю на ніч. Зранку вішаю. А так тільки мікрохвильовка пікає і все.
Шукаю стакан• 01 декабря в 14:11
Я нормально відношусь окрім сповіщання на мобільний у людей які коло мене у загальних місцях. Дике роздратування від того плямкання. Звуковий супровід клавіатури туди ж. Повбивала б)
Уходя дверю не хлопать• 01 декабря в 14:32
Холодильнику говорю сейчас сейчас я тебя закрою, или ночью Да ладно хватит орать, сдаешь меня🤣.
Посудомойке спасибо спасибо, она у меня самая уважаемая.
Стиралке говорю подожди немного я занята 🤣
Уходя дверю не хлопать• 01 декабря в 14:34
Ответ дляМожу брикнути
Особливо ляжеш вже спать, а воно пікає.
Посуду всегда на ночь запускаю, утром спокойно достаю чистую. А вот стиралку нет.
СкиниУскачи!• 01 декабря в 14:35
Ответ дляШукаю стакан
Мені взагалі пофіг, але одного разу сиділа в черзі в лікарні, там був хлопець і йому кожну секунду приходило сповіщення, при чому так гучно, що аж відлуння йшло. От він мене роздратував тоді. Якась неповага до оточуючих
бювет_в_обед• 01 декабря в 14:41
Ответ дляПовітруля
Ооооо, тааак!)))
Найкращий звук дня