іронічна антитеза• 10 декабря в 09:48
Девочки с Харькова помогите найти номер телефона жека
Дільниця 34, нашла пару номер но они не действительные и один не отвечает . Помогите пожалуйста
іронічна антитеза
• 10 декабря в 09:59
Ответ дляПомаранчова душа
1562 наберіть
Я з другого города
Хи хи, ну ну• 10 декабря в 10:36
Ответ дляіронічна антитеза
Я з другого города
як це заважає Вам набрати номер телефону і там дізнатися інформацію. 1562-це сучасна система, яка допомагає мешканцям швидко вирішувати питання, пов´язані з житлово-комунальними послугами, аваріями та ін.
Можливо,ваше питання там вирішать,або номер жека повідомлять.
іронічна антитеза
• 10 декабря в 11:38
Ответ дляХи хи, ну ну
Невірно набраний номер мені каже я сто раз об звонила всіх
іронічна антитеза
• 10 декабря в 11:38
Ответ дляХи хи, ну ну
Він діє тільки в Харкові а я в Чернігові
іронічна антитеза
• 10 декабря в 11:42
Может еще кто то знает номер осбб центральний 1, тот что в интернете не действует тоже
Хи хи, ну ну• 10 декабря в 13:22
Ответ дляіронічна антитеза
0577607062. спробуйте з мобільного.
іронічна антитеза
• 10 декабря в 18:09
Ответ дляХи хи, ну ну
0577607062. спробуйте з мобільного.
Мне еще дали номер 62 09 80 . Тоже не получается с мобильного, говорит не верно набранный. Звонила по коду и 057 и 0572 и 0577