Все возможно• 13 декабря в 00:43

Я так люблю вечори, що не хочу йти спати

У мене сильно здвинувся графік і я лягаю 1-2 ночі.
Потім вранці розбита. До обіду приходжу в себе.
А все чому?
Бо зараз мій час. Я сама собі належу.
А вранці вставай і готуй сніданки, домашні справи, потім обід готуй , вечерю....всякі закупи.
Короче, все те, ло для всіх. А не для мене особисто. В мене очі злипаються вже, а я хочу вставить спічки і ще пожить для себе.
Обожнюю час після 22 год
Жена сантехника• 13 декабря в 03:10
О, и я такая) и хоть я и понимаю, что лучше раньше ложиться, и знаю, что для здоровья так лучше , но блин - а как же время для себя?! Ну тогда вообще как оператор домашних работ по факту и все , а кусочек времени для себя лично - ну как же?) ну это я по себе , я одна с двумя детьми
А потом утром как пожеванный лимон🤪😃
Морская свинка• 13 декабря в 03:25
Я вечером чувствую себя лучше, чем утром. Как только темнеет у меня появляются силы на уборку ,готовку и так далее...
Копирайторша• 13 декабря в 03:46
Ой, мені теж в кайф, я от досі не лягла) ну так можу собі дозволити тільки в ніч з п´ятниці на суботу.. бо працюю 5 днів на тиждень. А от п´ятниця мій день, беру бутилочку білого сухого, і кайфую до 5, іноді до 7 ранку, в суботу сплю до обіду, а потім всі домашні справи. Готувати, прати, прибирати.. діти дорослі, старший за кордон виїхав 3 місяці тому, а молодший підліток 14-річний, сам собі ради дасть. Чоловік працює тільки по ночам, вдень теж спить))
Братья Капли• 13 декабря в 06:31
И я так жила пока курила. То было мое время.
А когда бросила, быстро биоритмы поменялись )
Ложусь до 23.00 не позже . Утром встаю без будильника выспавщаяся
Бабайко• 13 декабря в 08:33
Автор окрім вашого списку люди ще на роботу іноді ходять, їм точно складніше.