МеняАЖтрусит• 13 декабря 2025
Можливо хтось стикався з таким?
На телефоні мобільний інтернет є,але нічого не грузить, періодично вискакує мобільний зв´язок недоступний, можливо у когось було таке,і знайшли причину цьому, зв´язок є,усі палички,але от саме інтернет не грузить
Черный Ловелас• 13 декабря 2025
Выключите и включите смартфон. Позвоните оператору и спросите есть ли на вашем номере какие то ограничения по доступу в интернет.
МеняАЖтрусит
• 13 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Вимикала, вмикала,режим польоту вмикала,вимикала,не допомагає
Черный Ловелас• 13 декабря 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Сходите в водафон, киевстар лайф центр может вам симку нужно сменить.
БезВзяток• 13 декабря 2025
Ответ дляЧерный Ловелас
Плюсую за зміну сімки, якщо вищевказані варіанти не дали результату
Може ще третю?• 13 декабря 2025
Найперше визначитесь, чи це телефон, чи оператор, чи сімка.
Найпростіше,це переставте свою сімку в будь який телефон, чи навпаки-поставте сімку в чийсь інший.Якщо не працює,то або сімка,або оператор лажає.Якщо працює,то щось з телефоном.
Але взагалі -кількість позначок ні на що не впливає.Їх може бути 100%,а Інтернет не працюватиме.Бо їх кількість лише означає можливість передачі,а не саму передачу.Якщо оператор не передає, або щось в нього не працює, то й ви нічого не отримуватимете.
МеняАЖтрусит
• 13 декабря 2025
Ответ дляМоже ще третю?
Два телефони не грузить інтернет і зв´язку немає,і ще в один переставила, грузить 🤷
Може ще третю?• 13 декабря 2025
Ответ дляМеняАЖтрусит
Це щось в оператора Зачекайте просто.
Ну або повідомте його про проблеми через чат.Більше-скарг-швидше відреагує.