Налогообложу• Изменено сегодня в 08:50

Як ви обираєте репетитора? Тільки по ціні?

Маю шукати репетитора для підлітка з математики, шкільну програму легко виконує, хоче йти трохи глибше. І от не розумію, як обрати репетитора.

Тільки по ціні — не варіант. Оцінити знання матеріалу я не можу (дуб-дерево в математиці), що ще?
Зробіть вибір:
вже голосів: 19
Ціна заняття
Досвід викладання
Рівень знання предмету
Особистісні якості
Дипломи, відзнаки
Свій варіант
Відгуки в інтернеті/знайомих
Та_шо_ж_таке• сегодня в 08:51
Отзывы плюс общение с человеком. Вызывает доверие или нет
автор Налогообложу • сегодня в 08:51
Ответ дляТа_шо_ж_таке
О, дякую, додала цей пункт
Та_шо_ж_таке• сегодня в 08:52
Ответ дляНалогообложу
О, дякую, додала цей пункт
Лично меня напрягает ещё те кто говорит что у них ооочень много работы
автор Налогообложу • сегодня в 08:52
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ага, оце: є віконечко на березень в 22:45 по неділям 😂
Княгиня пітьми• сегодня в 08:55
Вам очень повезло, что у вас такой ребенок.Обязательно развивайте это. Смотрите по личному впечатлению. И через какое-то время по результатам
Перша скрипка• сегодня в 08:56
По відгукам знайомих і потім дитина каже своє враження після першого заняття. Просто в інтернеті на сайті не обираю репетиторів. Тільки сарафанне радіо
автор Налогообложу • сегодня в 08:56
Ответ дляКнягиня пітьми
Дякую ☺️ Так, з часом буде видно, але хочеться розуміти, від чого відштовхуватись на початку.
автор Налогообложу • сегодня в 08:57
Ответ дляПерша скрипка
В мене немає знайомих, в яких є репетитори з математики, тому хіба що відгуки з інтернету, але ж іх і наштампувати можна (
КапитанльнаЯ• сегодня в 08:57
Сначала читаю анкету. Сразу отсеиваю тех кто пишет кучу всего о себе, типа сдал зно на 200, участвовал во всех олимпиадах, завоевал все медали. Меня интересуют достижения учеников, а не преподавателя. А потом уже несколько уроков могу немного подслушать ну или ребенок сам говорит ок или не ок ему.
автор Налогообложу • сегодня в 08:58
Ответ дляКапитанльнаЯ
Тобто в описі мають бути досягнення учнів. Але як це перевірити…
Перша скрипка• сегодня в 08:59
Ответ дляНалогообложу
Я ходила в школу і питала у вчителів чи можуть вони когось порекомендувати не із нашої школи.
Добротная• сегодня в 09:01
По відгукам і відповідно до потреб конкретних.
Ставте репетитору конкретне завдання, виконання якого очікуєте.
В мене b2 англійської та b2 італійської.
Я конкретно поставила зараз задачу репетитору-носію мови: за 6 місяців іспит на с1 з італійської мови і мені треба допомога з усним завданням.
Хочу щоб ви дотягнути мене до впевненого б2++.
Все інше я вчу сама і на безкоштовних курсах.
Його задача: говоріння за 6 місяців на піврівня-рівень вище.
Тепер у нас однакові очікування
КапитанльнаЯ• сегодня в 09:00
Ответ дляНалогообложу
Никак, но я всегда обращаю на это внимание. Т. Е если пишут что его ученики вступили в такие-то вузы меня это больше привлечет, чем победа препода самого на олимпиаде.
автор Налогообложу • сегодня в 09:01
Ответ дляПерша скрипка
У мого вчителька з математики строга, але класна, у них хороший метч. Я навіть мала на думці її спитати, чи не хоче вона додатково займатися, але думаю, чи не образиться вона, типу що на уроках не дає достатньо інфи. Хоча я розумію, що вона має орієнтуватись на середнє по класу, а не на мого лише. Тому не звертаюся, вирішила шукати на стороні.
Перша скрипка• сегодня в 09:02
Ответ дляНалогообложу
Нормальний вчитель не беру на репетиторство учня із свого класу
автор Налогообложу • сегодня в 09:03
Ответ дляПерша скрипка
Ну от я теж думаю, що це не дуже коректно буде з мого боку.
ЕлькиПальки• сегодня в 09:05
Ответ дляКапитанльнаЯ
Вступають наразі всі, хто хоче навчатися. Це взагалі не проблема.
Результати нмт- це вже якийсь показник.
Але і тут є момент - якщо репетитор працював з дитиною,яка мала 5 балів в в результаті склала тести на 7 чи 8, то це шикарний репетитор.
Але ви ж цього нюансу не знаєте і не оберете для себе такого вчителя.
А є репетитори,які беруть дітей тільки з високим рівнем знань. Тоді і результат буде набагато іншим.
Кошка Мурка• сегодня в 09:10
У мене підліток сам вирішує чи зрозуміло викладає репетитор , чи у достатньому обсязі . Йому ж з ним займатися, не мені .
Обирала просто по оголошенням. Пробне заняття і вирішували
Просто болталка• сегодня в 09:08
Ваш син може оцінити, якщо він відмінно опанувавв шкільну програму. Який клас і чого конкрктно ви хочете досягти. Олімпіади? Вступ в уфмл?
БоВжеВільна• сегодня в 09:12
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Почему? Просто сообщают, что не могут взять вашего ребенка т.к. все занято
Як міряти?• сегодня в 09:14
Ответ дляНалогообложу
Людина, яка готувала до олімпіад і до вступу за кордон, була розписана на 3 роки вперед
Після роботи з двома іншими репетиторами, які отримали чітке завдання, працювати не за шкільною програмою, я б погодилася на будь яке вільне віконечко…
автор Налогообложу • сегодня в 09:16
Ответ дляПросто болталка
Клас 8-й, олімпіади ні, я не знаю, що таке уфмл, сорі 😊

Він націлений на фізмат, технічний вуз, IT. Ще точно не вирішив, але десь приблизно туди. Ну НМТ скласти добре, але про підготовку поки мова не йде, ще рано.
Гидроусилитель руля• сегодня в 09:17
Ответ дляНалогообложу
А чем вас напрягает отсутствие окон у репетитора математики, ещё и в декабре?
автор Налогообложу • сегодня в 09:18
Ответ дляЯк міряти?
У мого поки немає конкретної мети (підготовка до чогось), тому не хочеться створювати йому зайву напругу в плані сильно зірковий репетитор, сильно незручний час. Бо окрім того ще школа і спорт, є чим займатись.
Просто болталка• сегодня в 09:20
Ответ дляНалогообложу

Не бачу сенсу вивчати математику поглиблено, ширше за шкільну програму, якщо мета просто нмт. Поглиблено - це комплексні числа, вписана і описана сфера стосовно піраміди, воно для відмінної здачі нмт не треба.
Просто болталка• сегодня в 09:21
Ответ дляГидроусилитель руля
Думаю, напрягає наявність вільного вікна в такий неробочий час. Репетитор не може працювати 24/7.
автор Налогообложу • сегодня в 09:21
Ответ дляПросто болталка
Дитина хоче розвиватися, сам попросив, на уроках йому скучно, сидить іншим розвʼязує.
Вибачте, але я послухаю його, а не ваше «не бачу сенсу» ☺️
Просто болталка• сегодня в 09:22
Ответ дляНалогообложу
Ок, не буду вам нічого радити.
автор Налогообложу • сегодня в 09:22
Ответ дляПросто болталка
Ок, не буду вам нічого радити.
То ви ж нічого не порадили окрім «не бачу сенсу» )
Як міряти?• сегодня в 09:28
Ответ дляНалогообложу
Переведіть у фізмат, буде інше навантаження і оточення
Репетитор не вирішить проблему нудьги на уроках