Налогообложу• Изменено 14 декабря в 08:50

Як ви обираєте репетитора? Тільки по ціні?

Маю шукати репетитора для підлітка з математики, шкільну програму легко виконує, хоче йти трохи глибше. І от не розумію, як обрати репетитора.

Тільки по ціні — не варіант. Оцінити знання матеріалу я не можу (дуб-дерево в математиці), що ще?
Зробіть вибір:
вже голосів: 23
Ціна заняття
Досвід викладання
Рівень знання предмету
Особистісні якості
Дипломи, відзнаки
Свій варіант
Відгуки в інтернеті/знайомих
Работать надо• 14 декабря в 09:34
Дивилась викладачів в математичних гуртках. Ось тут, наприклад, дитині знайшла, спочатку подивившись хто веде групу її віку.
https://evrika.kharkov.ua/uateachers.html
А краще в цифрі, якщо в них є викладачі на сайті. А ще краще взагалі відправте дитину в ’цифру’ займатись.
Але програму фізмат ліцею не кожен витягує репетитор. І ось нещодавно зробили вори х дитиною вдвох помилку в завданні 🤷‍♀️
Що можу порадити... шукайте викладачів на сайтах таких ліцеїв і потім гулять їх контакти. Це, якщо ви хочете дійсно поглиблену. Але і там потрібно знати кого 😅 котороче, все важко. Я думаю, що скоро психану, приберу всіх репетиторів і звернуся до вчителя в школі, бо толку небагато 😅
автор Налогообложу • 14 декабря в 09:31
Ответ дляЯк міряти?
Переведіть у фізмат, буде інше навантаження і оточення
Репетитор не вирішить проблему нудьги на уроках
Вже думали над цим, але не хоче далеко їздити. Подобається наша школа. Кл. керівник, клас, друзі. Насправді, нудьга на уроках — то не проблема, то я так написала. Просто хоче розвиватися в цьому напрямку.
Работать надо• 14 декабря в 09:36
Ответ дляНалогообложу
Ну тоді вам точно в цифру, а не до репетитора.
На олімпіадах, якщо вони суперники, то діти знають точно, що вони програли ))
автор Налогообложу • 14 декабря в 09:37
Ответ дляРаботать надо
Я не знаю, що таке цифра, піду гуглити ))
Работать надо• 14 декабря в 09:41
Ответ дляНалогообложу
https://www.cyfryata.com.ua/?fbclid=IwdGRjcAOrSXVj...

Ось ) не знаю чи э в них онлайн. Треба подивитись
автор Налогообложу • 14 декабря в 09:44
Ответ дляРаботать надо

Супер, дуже дякую! Там наче є онлайн 🙏😍
Работать надо• 14 декабря в 09:48
Ответ дляНалогообложу
Супер, дуже дякую! Там наче є онлайн 🙏😍
Так, я вже подивилась )
Реєстрація зараз в них на наступний семестр якраз
ДлинноНожка• 14 декабря в 10:28
Ответ дляНалогообложу
Клас 8-й, олімпіади ні, я не знаю, що таке уфмл, сорі 😊

Він націлений на фізмат, технічний вуз, IT. Ще точно не вирішив, але десь приблизно туди. Ну НМТ скласти добре, але про підготовку поки мова не йде, ще рано.
З математики не рано.
Син з мат здібностями. Ми робили так:
З 8 класу матліцей - це було супер рішення, хоча і їхати далеко, і з інвалідністю дитина, і з грошима нюанси. Але воно того було варто. Це інше середовище, інша мотивація, інший рівень.
Репетитора ми не знайшли. Пробували з кількома - ті, що нам підходили по грошам не тягнули рівень вище школи, ті, що працювали саме з такими дітьми - вартість була захмарна, типу як зараз 1000 грн година.
Тому пішов в ліцей.
Потім без репетитора і особливих зусиль вступив в КПІ на ФІОТ в потім через війну в Варшавський університет, де вчиться зараз.

Вам потрібно ж не просто репетитора шукати, а саме по підсиленій програмі, в це завжди дорожче.
КапитанльнаЯ• 14 декабря в 10:35
Ответ дляЕлькиПальки
Вступають наразі всі, хто хоче навчатися. Це взагалі не проблема.
Результати нмт- це вже якийсь показник.
Але і тут є момент - якщо репетитор працював з дитиною,яка мала 5 балів в в результаті склала тести на 7 чи 8, то це шикарний репетитор.
Але ви ж цього нюансу не знаєте і не оберете для себе такого вчителя.
А є репетитори,які беруть дітей тільки з високим рівнем знань. Тоді і результат буде набагато іншим.
Так это кто какой результат хочет. Если подтянуть, то хорошо чтобы так и писал за такое-то время вывел на такой то уровень. Если цель поступить, тогда результаты поступления. А вот те кто на 200 сдал вообще не факт что хороший препод. Он зачастую не понимает трудности отстающих учеников, так как самому давалась легко обучение.
Редиска Я• 14 декабря в 10:44
Доброе утро. Вы в каком городе?.
Работать надо• 14 декабря в 10:58
Ответ дляДлинноНожка
З математики не рано.
Син з мат здібностями. Ми робили так:
Тому пішов в ліцей.

100% підтримую. Фізмат- це інша планета. Майже всі діти розуміють навіщо вони сюди прийшли і чого вони хочуть від майбутнього ( в доньки ліцей з 7 класу).

І репетитори в нашому випадку -викидання грошей, ви вірно все написали. Я хочу всіх прибрати.

І ще ще інший вимір, тому що:
-консультації з алгебри бувають і по 3 рази на тиждень і по більше години.
- спецкурс олімпіадної математики 3 уроки підряд і ще можеш залишитись вирішувати додаткові завдання. І це безкоштовно
Вчитись з математики цікаво.
Але є і мінуси. В нашому випадку, придурок вчитель з фізики. Реально відморозок ( це 7й клас). І дуже слабкі гуманітарні (одна мова і 2 рази на тиждень тільки, історія ніяка, укр нормальна).
автор Налогообложу • 14 декабря в 10:59
Ответ дляРедиска Я
Доброе утро. Вы в каком городе?.
Добрий ранок ) В Києві
Редиска Я• 14 декабря в 11:10
Ответ дляНалогообложу
Добрий ранок ) В Києві
Если в Киеве, то могу порекомендовать человека, думаю, что занятия вам понравятся и будет толк, но есть один нюанс: человек живёт в районе Соломенского рынка и у себя дома проводить занятия возможности нет, готов ездить -если не очень далеко и этот район или территориально центр тоже подойдёт. P.S.-(я не о себе) , это родственница моя, если вам подходит, то откройтесь ЛС или откроюсь я, нет тогда извините, онлайн нет, только офлайн обучение. Всего доброго.
Я погнала• 14 декабря в 13:00
Ответ дляНалогообложу
Добрий ранок ) В Києві
Уфмл- це український фізико математичний ліцей. І він якраз в Києві
автор Налогообложу • 14 декабря в 14:17
Ответ дляРедиска Я
Дуже дякую, шукаємо саме онлайн 😊
Редиска Я• 14 декабря в 22:47
Ответ дляНалогообложу
Дуже дякую, шукаємо саме онлайн 😊
Поняла. Хороших поисков.
Упругая попка• 15 декабря в 13:44
Візьміть пробне заняття. Дивіться на результат. Дитині повинно подобатися вчитель на заняття, бути зрозуміло та багато практики, а не просто правила. Ми так дивилися.
Бавовна• 15 декабря в 22:49
Ответ дляПерша скрипка
Нормальний вчитель не беру на репетиторство учня із свого класу
Я думаю навпаки: найкращій репетитор для дитини це як раз його шкільний вчитель!
Але є декілька ’але’...
1. Вчитель повинен подобатись дитині.
2. Працювати чесно з дитиною, а не просто тягнути гроші (навіть, якщо година заняття коштує умовно 100-200 грн, але результату 0).
Тут теж можливі варіанти, які будуть відображатись на оцінках: або вчитель буде завишати оцінки (тіпа, результат моїх занять є), або занижать (треба ще займатись додатково).
Хоча 2 пункт стосуються всіх репетиторів, а не тільки вчителя зі школи.
Бавовна• 15 декабря в 22:52
Ответ дляЯк міряти?
Людина, яка готувала до олімпіад і до вступу за кордон, була розписана на 3 роки вперед
Після роботи з двома іншими репетиторами, які отримали чітке завдання, працювати не за шкільною програмою, я б погодилася на будь яке вільне віконечко…
Насправді, гарних репетиторів, які таким займаються, дуже мало.
Маю на увазі, що гарно готують. Там специфіка викладання зовсім інша. Треба бути в курсі всього, що змінюється.