Щоденник слабака Зірка спорту
або/та 13-поверховий будинок на дереві
Можливо, є зайвими у вас? Буду безмежно вдячна.Відпишіться будь ласка
або/та 13-поверховий будинок на дереві
аромат Жука• вчера в 15:30
Я думала что увижу в перечне классику какую-то на русском языке, которую не купить. А тут какие-то ноунеймы
Мальовнича даль• вчера в 15:37
Ответ дляаромат Жука
Що смішного? Прям класика російською ще цінна комусь ... Я планую в макулатуру здати того некрасова з грибоєдовим і белінським, вдома вичистила. тепер порядкую в бібліотеці покійної мами.
Звожу з розуму• вчера в 15:40
Ответ дляаромат Жука
Це ви не в курсі.
Щоденник слабака десь з 2017 року у дітей молодшої та середньої школи у ТОПі. Особливо у хлопців.
В мого десь 13 томів в наявності.
А класика, даже українська - не читається.
Інший зараз час.
В мого десь 13 томів в наявності.
Інший зараз час.
ЖующаЯКонфету• вчера в 15:41
Ответ дляаромат Жука
Цікаво яку класику на 💩 язикє маєте ви? Багато прочитали?
Людина читає що їй подобається і нічого смішного в тому нема. А своєю російською класикою розпаліть багаття
Я не в теме• вчера в 15:57
Ответ дляаромат Жука
Коли дуже хотіла випендритись і перднула в калюжу.
Морская свинка• сегодня в 00:22
Ответ дляаромат Жука
Ви ту російонську класику до сих пір не викинули?