ПешитеБесАшипок• 26 декабря в 20:34

Куди діти гривню?

Є кошти на моєму рахунку фоп. З цими шагами чи як його боюсь що в одну мить ті кошти пропадуть . Розумні люди підкажіть як краще з ними бути. Дзвонила в банк. Питала як ці кошти перевести в валюту. Сказали можна відкрити валютний рахунок, але є але. Я не зможу їх обналічити. Є варіант перевести їх на особисту карту, зняти та купити валюту . Підкажіть як краще бути
Принцепесочка• 26 декабря в 20:36
Перевести на карту, з карти купити валюту, зняти в касі банка
Мэри Попкинс• 26 декабря в 20:36
Давайте мені, я щось з ними придумаю.
Звільню вас від страждань і турбот.
Безпринципова• 26 декабря в 20:36
А валюта не пропадет таким же способом? Или доляры под протекцией США по вашему?
волосатое стекло• 26 декабря в 20:36
Вас вообще нужно закрыть
Мяо мой мяо• 26 декабря в 20:37
Перевести на особисту картку, зняти. Не більше 100 тис за раз. Купити валюту
автор ПешитеБесАшипок • 26 декабря в 20:38
Ответ дляМяо мой мяо
Дякую. Зрозуміло
Чумачечая Весна• 26 декабря в 20:38
А як ви раніше користувались своїми коштами?
Ответ дляПринцепесочка
Напевно так і зроблю. Дякую
автор ПешитеБесАшипок • 26 декабря в 20:39
Ответ дляЧумачечая Весна
Не знімала. Тільки витрати при оплаті рахунків
Чумачечая Весна• 26 декабря в 20:40
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ну але ж маючи фоп треба мати хоч якесь уявлення як це відбувається))
автор ПешитеБесАшипок • 26 декабря в 20:42
Ответ дляЧумачечая Весна
Що це ? В мене не було потреби ці кошти знімати з рахунку . Я зараз не питаю як вести ФОП. Я запитую як краще зробити з гривнею
автор ПешитеБесАшипок • 26 декабря в 20:43
Зараз почнеться в стилі советчици вумні поради тому тему закриваю. Усім адекватним дякую за пораду
Барбітта• 26 декабря в 20:48
Ответ дляПешитеБесАшипок
З таким тупим запитом важко навіть Вумні поради давати
Аноним НаВсеГда• 26 декабря в 20:50
Снять и купить евро, естественно
Ваша прЭлесть• 26 декабря в 20:57
На Кирилівській ворота закрити забули?
Їжак в панчохах• 26 декабря в 20:59
Ответ дляПешитеБесАшипок
Ви можете перевести на свою карту фіз особи і зняти через банкомат. Є обмеження по сумі на день. Якщо сума досить велика, а треба терміново -за % від обнала у спец фірм
автор ПешитеБесАшипок • 26 декабря в 21:33
Ответ дляЇжак в панчохах
Дуже дякую. Так і зроблю. Буду поступово виводити