Дідова баба• 1 час назад

Польша или Франция

Что бы вы выбрали?
Спокойную, комфортную, понятную жизнь в Польше или возможность переезда во Францию по работе и жизнь семьи с детьми с нуля в 38 лет ?
Шаманю второпях• 1 час назад
Я бы смотрела на перспективы переезда и сравнила с тем, что есть сейчас. В чем именно и сколько вы выигрываете?

Ліплю вареники• 1 час назад
Спокійну комфортну Францію , це мій фаворит серед європейських країн
Тракторні війська• 1 час назад
Детям сколько? В 16 учить французский и поступать такое
автор Дідова баба • 1 час назад
Ответ дляШаманю второпях
В том то и дело, что есть плюсы и минусы и там, и там
ЧорноброваЯ• 1 час назад
Ответ дляДідова баба
Вы можете озвучить эти плюсы и минусы?
Экспертиза• 1 час назад
Нам ок в Польщі .
Рукоморді налітайте
Кофе в лобби• 1 час назад
Франция
автор Дідова баба • 1 час назад
Ответ дляЭкспертиза
Нам ок в Польщі .
Рукоморді налітайте
Нам теж ок, але страх втратити можливість, поки вона є. Не знаю, на жаль, де дітям буде краще
Ліплю вареники• 1 час назад
Ответ дляТракторні війська
Діти швидко вчать мову, в 16 буде вчитися в ліцеї

Шаманю второпях• 1 час назад
Ответ дляДідова баба
Нам взять хрустальный шар? Ну честно.
Распишите три самые большие плюса и минуса и посмотрите на это совокупно.
Хотите напишите здесь мы обсудим
Партизанка• 57 минут назад
Ответ дляЛіплю вареники
Мохаммедов там занадто.
автор Дідова баба • 56 минут назад
Ответ дляЛіплю вареники
Араби, крадії, ризик терактів?
Экспертиза• 56 минут назад
Ответ дляДідова баба
Поки не спробуєте - не дізнаєтеся де їм буде краще . Нам не хочеться ще десь адаптуватися
ТАЗератти• 55 минут назад
Ответ дляТракторні війська
Я выучила и прекрасно
Ліплю вареники• 54 минуты назад
Ответ дляДідова баба
Араби, крадії, ризик терактів?
Ризик терактів не вищий, ніж будь де. Просто вибирайте хороший район для життя. В Польщі безпека на значно нижчому рівні
Love_Love_Love_• 54 минуты назад
Дивлячись який у вас рівень французької, в якому житлі ви будете жити і по яким документам працювати. Також, податки, у Франції вони дуже високі
Love_Love_Love_• 52 минуты назад
Ответ дляДідова баба
Араби, крадії, ризик терактів?
По такій логіці про Польшу можна значно більше мінусів наговорити.
Де ви бачили у Франції крадіів кріммПарижу і лазурки?
ТАЗератти• 52 минуты назад
Кому то в Польше, кому-то во Франции. Откуда мы знаем какие у вас перспективы в каждой стране.
автор Дідова баба • 47 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Польща безпечна країна, закрита від арабів, африканців, спокійна, чиста, тиха.

автор Дідова баба • 46 минут назад
Ответ дляЛіплю вареники
Чомусь в Польщі не патрулює поліція цілодобово, як у Франції. Для нас це мінус Франції і плюс Польщі - безпека
Метелик• 46 минут назад
шото у меня сложилось мнение что Франция уже не та...(
Love_Love_Love_• 45 минут назад
Ответ дляДідова баба
А чим небезпечна Франція?
Ви там взагалі були?
Ви стільки написали про безпеку, наче, ви євро в сумках ночами возите, вам задали купу інших запитань
автор Дідова баба • 45 минут назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А чим небезпечна Франція?
Ви там взагалі були?
Ні, не була, фотки тільки дивлюсь і мрію про переїзд
Ліплю вареники• 44 минуты назад
Ответ дляДідова баба
Поліція патрулює лише, якщо ж якісь масові заходи в містах і це плюс, а не мінус. В Польщі я була сотні разів, ніколи не почувалася безпечно, особливо ввечері у великих містах
Love_Love_Love_• 44 минуты назад
Ответ дляДідова баба
Я вас питаю: де саме у Франції ви були?
Экспертиза• 43 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
А чим небезпечна Франція?
Ви там взагалі були?
Як мононаціональне суспільство може бути більш небезпечним ніж країна щ біженцям ?
Загальновідомо що Польща одна з найбезпечніших країн і без ментальної прірви
Метелик• 43 минуты назад
Ответ дляДідова баба
почему не патрулирует... патрулирует. Разве это плохо?
Экспертиза• 42 минуты назад
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас питаю: де саме у Франції ви були?
Ніби факт того де був у Франції якось нівелює загальну статистику
Love_Love_Love_• 42 минуты назад
Ответ дляЭкспертиза
По вашій логіці в Польші теж небезпечно бо Польша краіна з біженцями
Тракторні війська• 38 минут назад
Ответ дляЛіплю вареники
На каком ? Вы такая интересная . В лицеи ест и география. Вы думаете на французском все географические объекты и животные как на украинском или Английском?