Тундиринда• вчера в 14:57

Що не так з цим роком?

Це просто жах . Я морально вже не вивожу .
З весни весь час в пригніченому стані . Хоча починався він дуже добре , були великі надії на нього . Враження ніби саме цього року все пішло по одному місці . Типу далі нічого хорошого . Дивлюсь по фото , я реально постаріла за цей час помітно. Ніби все добре . Але стан душі важкий . Ось третій день в сльозах . Апатія до всього . Такого ще за все життя не було . Хоча було багато різного . Постійно на заспокійливих . Буває здасться , що попустило . Ніби тільки здається .
Даю справку• вчера в 14:58
Как-то жЫрно у вас получилось
Намазюкана нішою• вчера в 14:58
Стрес накопичується. Обіймаю!
автор Тундиринда • вчера в 14:59
Ответ дляНамазюкана нішою
Стрес накопичується. Обіймаю!
🫂
Дама-мадама• вчера в 15:05
Накопився стрес. Я вас дуже добре розумію. Сама в такому стані. Голова постійно болить, таке виснаження.
всегдаДаДа• вчера в 15:06
В мене так само, це жах. Під кінець року вже тиждень взагалі не хочеться прокидатись і жити. Все обрушилось(
Пусин Кукин• вчера в 15:08
У вас кто то на фронте?
Все до блиску• вчера в 15:11
У мене і починався гівняно, просто жах а не рік.
Альдебаран• вчера в 15:13
Вот под конец года, да, именно в этом году плющит да, хочется лежать и чтоб все отстали, не у меня одной такое
Скляна миша• вчера в 15:14
три дні вже не робила зарядку. чи чотири?
і не ходила на фітнес.
і не можу себе заставити(((
ганьбище.
ГейТуда• вчера в 15:16
Год ужасный.и событий столько... Рада, что заканчивается.
Непогодка• вчера в 15:17
У мене рік грандіозний видався, зробили ремонт, оновили техніки купу, заробіток виріс, але морально це все не радує абсолютно, а я раніше думала, що щастя у грошах( це мабуть мені урок такий від долі
автор Тундиринда • вчера в 15:20
Ответ дляГейТуда
Давайте разом надіятись що з його закінченням все в ладнається . Бо далі так , особисто я попаду в психушку
автор Тундиринда • вчера в 15:21
Ответ дляНепогодка
Я ніколи не жила поняттям , що щастя в грошах , але і цього року матеріальне ніякої радості не приносило , взагалі , тому це не вам урок , а щось не пойми що відбувається
Не кую, не мелю• вчера в 15:24
Тоже самое..накопилось просто..просвета нет . Надежда осталась тонкий огонёк, теплится последняя
ГейТуда• вчера в 15:32
Ответ дляТундиринда
У меня уже как с тем мемом Килиана Мерфи. Состояние пофига. Но и смеяться стала меньше и радость внутренняя ушла.
всегдаДаДа• вчера в 15:37
Ответ дляГейТуда
Під чимось? Як приобрести стан того Мерфи?
ГейТуда• вчера в 15:40
Ответ длявсегдаДаДа
Пью иногда успокоительные легкие. Если совсем плохо - Атаракс (по рецепту). Есть психолог. Разговариваю с собой по методу КПТ. Те объясняю сама себе что это не конец света, выход есть, в чем-то закрываюсь, появляется бронь. Просто события настолько трешевые были в последнее время, что на все остальное смотришь так.... С пофигом, в основном.
автор Тундиринда • вчера в 15:41
Ответ дляНе кую, не мелю
Нехай все обов’язково буде добре 🫶
автор Тундиринда • вчера в 15:43
Ответ дляГейТуда
А я радості не відчуваю , а от на тригери то так. Закриваюсь , ревіти починаю . Ой дівчата … дай Бог аби воно минуло , бо постійно в такому стані не реально .
ВЫВсеВрете• вчера в 15:53
Ответ длявсегдаДаДа
Подивіться серіал про хокеїстів , весь тредс гуде.
я подумувала впасти в сезонну депресія, але він мені трапився- і це краще,що могло зі мною статися наприкінці року. Депресія відміняється...
Майор Медуза• вчера в 15:56
Ответ дляВЫВсеВрете
Про геев который? Подскажите название
всегдаДаДа• вчера в 16:04
Ответ дляВЫВсеВрете
Дякую, спробую
ВЫВсеВрете• вчера в 16:59
Ответ дляМайор Медуза
Про геев который? Подскажите название
Жаркое соперничество. 6 серий.