Поміркована думка• 31 декабря 2025

Відчуття, ніби Новий рік знецінюють, як свято. А у вас?

Вихідного дня нема, хоча працюю не на стратегічному підприємстві. Скороченого робочого дня також нема.
Завтра на роботу.
Прийшла додому - вимкнули світло. Наче все для того, щоб знищити це свято і його традиції.
З ностальгією згадую, як раніше на Новий рік були довгі вихідні майже до 10-го січня :(
вентиляторная• 31 декабря 2025
Так Різдво буде 7-го січня. Я вважаю, що по фік політика, треба самим робити собі свято і поважати свої традиції, починаючи з родинних
А Я Самая Самая• 31 декабря 2025
Ой прям сидят написывают.. сутра небось празднуют. зелеботы - кыш домой, дети ждут подарков от деда мороза. За год не заработали? Или за премию батрачите?
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляА Я Самая Самая
Жертва интернета• 31 декабря 2025
Вихідні були не через новий рік, а до закінчення різдвяних свят.
Я матуся, мені можно• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Уже напилося?
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляЯ матуся, мені можно
Уже напилося?
Пусть идет риганет
ВсеПроВсехЗнаю• 31 декабря 2025
Війна знецінює все і люди змушені виживати
Не треба перекладати відповідальність на інших - ваш настрій залежить від вас. Вам ніхто не забороняє створювати святкову атмосферу, приготувати щось смачне, подарувати подарунки близьким та рідним, зробити макіяж та вдягнути святковий одяг.
Всюди влазю• 31 декабря 2025
Ответ длявентиляторная
Ніхто вам не заважає святкувати коли вашій душі завгодно.
Я святкую і 25грудня,бо Українська церква перейшла на той календар,яким користувалася 100 років назад.І також святкую 7го січня,бо я прихожанка Київського патріархату,який поки залишився на старому, як було при Советах.
Prervana• 31 декабря 2025
У нас все нормально) ужинаем, в полночь шампаньолу с икрой пить будем
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Коту больше не наливать!
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляPrervana
Почему кольца нет на пальце?!
Воздух в банке• 31 декабря 2025
У нас 2 дня выходных, потом у меня отпуск до 8го числа.
фан L.O.S.T.• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Удалено администрацией...
Принципиально не жру имперский салат!
фан L.O.S.T.• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Принципиально не жру имперский салат!
Наріжте не імперський чи в вас крім олів´є не існує салатів?
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Винигрет это тоже имперское блюдо которое ввели при Петре 1, тоже не жру
Ухахайкина• 31 декабря 2025
Терпеть не могла эти долгие выходные которые потом нужно было отрабатывать по субботам
фан L.O.S.T.• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Тю йомайо Цезар наріжте
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляУхахайкина
Тот случай когда лучше перепить, чем не допить
ВсеПроВсехЗнаю• 31 декабря 2025
Ответ дляКрем для арбуза
У вас є дім. У вас є робота. У вас буває світло. Ви жива. Сподіваюсь, живі і здорові ваші близькі люди.
Але росія на чолі з хуйлом хоче всього цього вас позбавити.
Не гнівіть Бога. Такі у нас свята наразі.
Сподіваюся, настануть й інші часи.
Тримаймося.
«Але росія на чолі з хуйлом хоче всього цього вас позбавити»
Це я зрозуміла давно, ще в перший рік війни і не дозволю їм позбавити нас смаку життя. Тому святкувала, святкую і буду святкувати наші свята. Нехай навіть без світла, води та тепла, але все одно з настроєм та відчуттям щастя
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Тю йомайо Цезар наріжте
Цезарь це НАТО?
фан L.O.S.T.• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Цезарь це НАТО?
О, то ви взагалі не їсте я так розумію бо в вас самі вороги кругом)))
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляфан L.O.S.T.
Пища и праздники имеют идеологический оттенок во время войны
Принцепесочка• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Нет в Украине такого праздника как Новый год, 8 марта, 23 февраля, 9 мая!
Новый год есть в календаре
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляПринцепесочка
Новый год есть в календаре
Его нет в праздниках в Украине
Принцепесочка• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Удалено администрацией...
Поэтом сейчас вся Европа слушает салюты
Принцепесочка• 31 декабря 2025
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Его нет в праздниках в Украине
Есть
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляПринцепесочка
Поэтом сейчас вся Европа слушает салюты
Мы не Европа, у нас война
Триндичіха Байрактар• 31 декабря 2025
Ответ дляПринцепесочка
Есть
нет
Тро Нью-Йорку• 31 декабря 2025
Вихідні до 10 січня? То ви про шкільні канікули?

В мене 35 років робочого стажу. І якщо 31 грудня випадало на робочий день - я працювала в кращому випадку до 17 годин. І це даже не сфера торгівлі.
Єдина відмінність - 1 січня був вихідний. В завтра на роботу на прийдеться їхати хоча б на пару годин.