Кошка Мурка• 03 января в 19:49
Одинокі жінки, які відносини ви би хотіли в Новому році?
Питання до жінок за 30, які зараз самотні, були вже у шлюбі, мають дитину. Які ваші побажання у стосунках в новому році, вважаючи ситуацію в країні?
Пригаю-цибаю• 03 января в 19:52
В 30+ я так почала цінувати свій власний комфорт, спокій та незалежність, що я ніяких стосунків не хочу, просто не рухайте мене :)
Тундиринда• 03 января в 19:57
А фото - що саме ілюструє для вас, у звʼязку з піднятою темою? Автор
Весняний Марафон• 03 января в 19:58
Ответ дляНеначасі
А можна щоб просто гроші на карту перекидав?
Це ідеально😀
Кошка Мурка
• 03 января в 20:03
Ответ дляНевидимка
Ніяких не хочу. Хочу нормальний дохід і спокій.
Нормальний-це який для Вас?
Мой завтрак• 03 января в 20:08
Ну у меня первое было, что хотела, это чтоб детям стал как отец, ну потом уже , чтоб безумно меня любил, естественно финансово нормально, чтоб было. И чтоб было мне с ним комфортно. Чтоб прям всегда и везде хотелось быть с этим мужчиной
Кошка Мурка
• 03 января в 20:09
Ответ дляArctic777
Подумай сам, что нужно даме для счастья
Народити в молодому віці по коханню, розлучитись коли подорослішала, а потім знайти Оленя, який буде забезпечувати їх та її дитину???
Леди_в_ночи• 03 января в 20:10
Ответ дляНеначасі
можна. якщо вам 16 і це ваш тато.
Язикувата Хвеська• 03 января в 20:10
Ответ дляКошка Мурка
Бинго)) я так и сделала) теперь от своего оленя хочу в новый замуж)
Бешене сарі• 03 января в 20:12
Ответ дляШвабристка
За 30 а відносин вже не потрібно.
Мне за 40 и нужны. Вы чего?
Карусель-весель• 03 января в 20:13
Ответ дляШвабристка
За 30 а відносин вже не потрібно.
Ага, мені он 45 в понеділок.
Всьоооо
Ну які можуть бути відносини, тихо повзу в сторону цвинтаря.
Всьоооо
Швабристка• 03 января в 20:14
Ответ дляКарусель-весель
Ага, мені он 45 в понеділок.
Всьоооо
То ваш останній виступ на біс.
Карусель-весель• 03 января в 20:15
Ответ дляArctic777
И стирать, и мозги не выносят
Відкрию вам таємницю.
В шлюбі теж можна жити і не виносити один одному мізки)