БолеИменее• 03 января в 21:55
Участь у розіграшах призів
Чи вигравали ви колись щось у розіграшах блогерів або в якихось акціях і що це було?
Лялькодзьоб• 03 января в 22:09
Так колись вигдала кепку , в цьому році паску в приватній пекарні. Мама виграла гриль на відкритті секонду.
БолеИменее
• 03 января в 22:07
Ответ дляБентливуман
Неее, в лохотронах не участвую
Я колись давно вигравала сир твердий. )) Чисто випадково зайшла в супермаркет, купляла його і так, класний. Взагалі треба було на більшу суму, але так як учасників було зовсім мало, то взяли і мій чек також. Головний приз там був - барбекюшниця і мій чек виграв, але одна дамочка, котра єдина знала про акцію і прийшла спеціально,підняла кіпіш, що чек на меншу суму. Але облом - приз віддали і не їй, а єдиній сімейній парі, яка виконала умови.Ну мені ця барбекюшниця взагалі не здалась)))я була дуже рада втішному призу - пару кг різних видів сиру Landana
БолеИменее
• 03 января в 22:08
Ответ дляЛялькодзьоб
Аэрогриль- класний подарунок)
Лялькодзьоб• 03 января в 22:09
Ответ дляБолеИменее
Аэрогриль- класний подарунок)
Помилилась не аеро , а гриль звичайний тефаль.
БолеИменее
• 03 января в 22:10
Ще була кінна прогулянка, а в цьому році гірлянда від блогера. Цікаво, хтось вигравав гроші у блогерів?)
Майданщица• 03 января в 22:17
Раньше много чего выигрывала, благодаря чему хоть попутешествовала. Сейчас уже очень мизерные шансы, т к. очень много участников. Последнюю путевку выиграла аж в 2018 году. Из последнего , выиграла сертификат на лечение зубов в стоматологию на 5000 и была очень приятно удивлена. Современная стоматология с очень приятными ценами, пломба на 1 зуб у них 2000 грн. У блогеров не участвую в розыгрышах.
Роза в вазі• 03 января в 23:29
В супермаркете 31 декабря выиграла Лего для сына. Там был айфон, приставки, айпад и 30 конструкторов. Чеки регистрировала лет 7 подряд и вот в этом году наконец-то повезло)
БолеИменее
• 04 января в 11:59
Ответ дляРоза в вазі
Клас)