Ранковий базар• 06 января в 09:28

Трамп идиот?

Три дня талдычил, что Венесуэла под контролем США, что местные политики перешли на его сторону. И что в итоге? Делси Родригес с политиками венесуэльскими усиливают мобилизацию, выступают против США, готовы воевать и при этом требуют освобождения Мадуро и его жены. Как это объяснить? Ничего не поменялось в Венесуэле, Трамп может забыть о их нефти
Бутерброд и я• 06 января в 10:52
Ответ дляНебоброїдка
Ну то подумайте, чому вони не били по енергетиці з 1 дня. Чипо мирним не запустили всі ракети в перший день, чи ви думаєте в нас по всім містам стояли ппо і охороняли приватні будинки?
Ви взагалі звідки? З першого дня на територію України залітали літаки і скидали бомби на ТЕЦ і підстанції. Спитайте прифронтові міста: Суми, Харків і тд. Спитайте тих, хто загинув під завалами своїх будинків в ті страшні перші дні. Що ж ви будете розповідати через 50 років? Що кацапи вам хліб з молоком везли?
Тумба-юмба• 06 января в 11:21
Ответ дляНебоброїдка
В перший день війни полетіли ракети на цивільний аеропорт Бориспіль. В той час йшли посадки на рейси...
Тумба-юмба• 06 января в 11:20
Ответ дляБутерброд и я
46 гелікоптерів було в Гостомелі. Але тут зараз будуть розповідати, що росіяни просто не хотіли і жаліли цивільних.
ІЛ 76 не пам´ятаю кількість...
Спішу - перекидаюсь• 06 января в 11:24
Ответ дляБутерброд и я
Це марна справа. Я пробувала колись доводити, кидала посилання на новини, фото багатоповерхівок Бородянки після бомбардування КАБ-ами. А мені у відповідь: ’Не було такого’
Чупокабра• 06 января в 11:47
Ответ дляНебоброїдка
А ви думаєте вони грали не правилах війни? Тоді б ми сиділи з лютого 2022 без світла.
По яких правилах війни в перші дні була практично стерта з лиця землі Бородянка? Жодного воєнного об´єкту, жодного військового там не було, навіть поліція здриснула в перший же день.
Заюшка_хозяюшка• 06 января в 12:22
Ответ дляНебоброїдка
До чого тут правила війни? Стратегія змінилась. не треба писати, що мирних не вбивали. Скільки цивільних вбито, закатовано і взято в полон в перші місяці. 22 рік був зовсім недвано і всі це ще пам´ятають
Непогодка• 06 января в 12:35
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Штаты вмешались с насильственной сменой власти в Украине? Похоже вы допустили 5 ошибок в слове ’россия’ и у вас получилось ’Штаты’
Майдан не Россия организовала
Спішу - перекидаюсь• 06 января в 12:40
Ответ дляНепогодка
Майдан не Россия организовала
Та ладно?
Большой секретик• 06 января в 14:45
Ответ дляНепогодка
Везде, где Штаты вмешиваются с насильственной сменой власти, начинается шо попало - убийства, гражданская война, экономическая разруха на долгие годы. Еще ни к чему хорошему их вмешательства не приводили. И Украина живой пример
Как в Иране ( или Ираке, забыла кого они там бомбили с жидами)сейчас