Силиконочка• 06 января в 13:11
Який торт у сільпо смачний?
Астановитесь• 06 января в 13:21
Не знаю любите ли вы чизкейк, но я недавно попробовала абрикосовый и мне очень понравилось. Хотя это больше как десерт у них, в пластиковой таре
Кумедна• 06 января в 13:23
Ответ дляРубаю олівлє
Чотири зустрічи, Моцарт, Прага, Спартак, естерхайзі
Естерхазі
Жінка з перцем• 06 января в 13:31
Ответ дляСлава Українi
Кажуть дуже смачний Ужгород. Він замороженим продається
В Сільпо продають не відомий торт Ужгород від закарпатського кондитера Штефаньо, а жахливу наглу підробку, яку виробляють у Соф.Борщагівці. Не ведіться!
Джонсонюк• 06 января в 14:15
Ответ дляЖінка з перцем
не знаю. сьогодні купила в Сільпо від Штефаньо. Адреса на коробці Ужгород! Смачнючий! Такий який я їла в Ужгороді,в Мукачево....