Шотуткоїться?• 08 января в 00:03

Чет меня ледовый дождь уже подхаривает

В 9 снег обещали.....а нету, только каток увеличивается
Морская свинка• 08 января в 09:32
У нас хурделить з ночі
Морская свинка• 08 января в 09:32
Сиамская сороконожка• 08 января в 09:34
Ответ дляМорская свинка
фото
Ого, скільки снігу намело)))
А де це така зима?
Мой завтрак• 08 января в 09:39
Ответ дляЗавтра не пью
Подхаривает? Что это за слово такое?
Почти как подтрахивает
Ондатрова шуба• 08 января в 10:09
Знову почало періщити ,як з відра. Вінницька обл.
Ласковая_львица• 08 января в 10:18
Я вчора поки відчистила автівку від криги, чуть не запізнилась, вже думала що швидше було б автобусом/тролейбусом.
Сьогодні не піду чистити, задовбав цей сніг та крижаний дощ.
СМСница• 08 января в 10:24
Ответ дляСиамская сороконожка
Ого, скільки снігу намело)))
А де це така зима?
Та пів країни замело
Сиамская сороконожка• 08 января в 11:17
Ответ дляЛасковая_львица
Вчора тролейбуси не всі ходили - десь не могли на гірку заїхати, а десь на Софіївські площі тролейбус взагалі провалився
Сиамская сороконожка• 08 января в 11:18
Ответ дляСМСница
Та пів країни замело
Київ поки що не замело)))
Але з такими крижаними дощами і ожеледдю не знаю, що й краще - сніг чи дощ взимку.
Ласковая_львица• 08 января в 11:21
Ответ дляСиамская сороконожка
Та я вчора відкопала авто, але напевно пів банку спрею від ожеледиці випшикала. Сьогодні не буду, все знов замерзло.
Ласковая_львица• 08 января в 11:23
Ответ дляСиамская сороконожка
Київ поки що не замело)))
Якщо з авто, сніг прибрати швидко та легко, головне щоб дороги чистили.
А кригу прибрати з скла, то квест, або хімія, або подерти скло.
Морская свинка• 08 января в 11:24
Ответ дляСиамская сороконожка
Ого, скільки снігу намело)))
А де це така зима?
Рівненська обл
Сиамская сороконожка• 08 января в 11:51
Ответ дляЛасковая_львица
Ні, я не на авто, тому дістатись до роботи в ожеледицю - завдання із зірочкою.
Тільки зараз розчистили сходи, якими люди до метро спускаються - коли вже вся маса народу поїхала на роботу, ковзаючись по тій кризі.