Кредитная• Изменено 14 января в 19:29
Англійська для двох дітей (погодки) в одну групу? Чи будуть заважати один одному
Є група дітей 8 людей
Рівень А2
Підскажіть як найкраще допомогти їм вивчити мову
14 і 12 років
Рівень А2
14 і 12 років
все по ГОСТу!• 14 января в 19:30
Це ж не 5 і 6 років, хай ходять. Моїм подобалося в одному класі в Німеччині:) не треба потім всі плітки один одному переповідати, всі й так в курсі.
Кредитная
• 14 января в 19:31
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
В середовищі мова дітьми вивчається дуже швидко
Та це курси офлайн в Києві
Кудрі кручу сама• 14 января в 19:32
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Або не вчиться.
Повно людей, що живуть в ровному середовищі роками і 2 слів не звʼяжуть.
Я вже мовчу про грамотне письмо і розуміння складних текстів
Кредитная
• 14 января в 19:32
Ответ дляКудрі кручу сама
Або не вчиться.
Та це в Києві
Кудрі кручу сама• 14 января в 19:33
Ответ дляКредитная
Та це в Києві
Я зрозуміла, що це в Києві. Я пояснюю жіночці, що якщо вона поїде і рік поживе в Англії, то це не дуже допоможе їй у вивченні мови, якщо вона не має системи і мотивації
Добрий день. Педагог вищої школи. Англійська для дітей та дорослих, ділова лексика, інтенсив. Іспанська мова для початківців. Німецька для початківців. Рівні підготовки А1-С2. Навчання у Скайпі, Зум, Вайбер, Вотсап, Телеграмм у зручний для Вас час. Шкільна програма 1-12 клас. ВНЗ 1-5 курс. Міжнародні іспити англійська - IELTS, IELTS Academic, TOEFL, GRE та GMAT, FCE, CAE; німецький EPD, ÖSD тести, TestDaF, Goethe-Zertifikat A1-C2; Тelc C1 Hochschule; іспанська DELE - A1-C2
курасаны• 14 января в 19:46
С одной стороны, самое важное-ваше удобство. Двое синхронизированных детей, удобней для вас, чем двое не синхронизированных. Если же речь о том, что занятия одновременно, только в разных группах, то лучше в разные группы. В некоторых странах, детей -близняшек/двойняшек даже не позволяют родителям отдавать в один класс. Логика такая: чтобы не было между ними прямой конкуренции (это не хорошо, для семьи), чтобы если кто-то очевидно сильнее, а кто-то ведомый, тот что сильнее не тянул на своем горбу второго. В общем, чтобы дать обоим равноценную возможность проявиться.
Ненька наша• 14 января в 20:04
Ответ дляКредитная
Та це в Києві
Автор, делайте так, как в первую очередь удобно ВАМ! Вам удобно возить в разные группы??? Я считаю это мега глупым решением записывать в разные группы.. Язык учится хорошо, если хороший учитель и есть желание ребенка. Групповое занятие, там еще 6 человек, кроме ваших детей. Если их не посадят вместе, то как они будут мешать друг другу?
Несу добро людям• 14 января в 20:26
Ответ дляArctic777
А як це, німецька та іспанська для початківців, а тести до рівня C2?
Несу добро людям• 14 января в 20:30
Все залежить від рівня знань дітей та на скільки швидко схоплюють матеріал. Діти мають пройти тестування та усне опитування спочатку, а потім вам скажуть, чи можуть вони вчитись разом, чи в окремих групах.
Почекуха• 14 января в 20:41
Ответ дляКудрі кручу сама
Або не вчиться.
Достатньо прикладів з українською мовою. Люди по 50 років живуть і не можуть говорити.
Почекуха• 14 января в 20:42
Где вы такие курсы нашли. Они обычно берут по возрасту или по два класса. То есть если 1й и 3й то это две разные группы. А у вас 7й и 9й. Или какой?
Кредитная
• 14 января в 20:58
Ответ дляПочекуха
Порадьте курси