Дама-мадама• 15 января в 12:32
Порадьте серіал, який хочеться дивитися запоєм
по кілька серій підряд
andrey_spec• 15 января в 13:30
Без зазначення жанру та улюблених серіалів питання ні про що. Серіали знімають на різний смак, а не усереднений
Луноликая Вика• 15 января в 13:35
Вся инста запоем смотрит дивни дива, а я и минуты не выдержала. Каждому свое.
Тень льва• 15 января в 13:39
Ответ дляЛуноликая Вика
У меня сын смотрит , а я не выдержала
З горіха зерня• 15 января в 13:59
Смотрю Детство Шелдона, отличный.
До этого по книгам Джейн Остин пересмотрела сериалы, все зашли.
НеГолосую• 15 января в 14:09
Досмотрела Маленькие трагедии с Дианой Крюгер, люблю небольшие сериалы
Капитанша• 16 января в 01:09
Ответ дляЛуноликая Вика
Я полторы серии. А вот Жаркое соперничество - обожать.
Снегопадка• 17 января в 18:21
Ответ длявсегдаДаДа
фото
Вчора закінчили. Без захвату, 1 серія взагалі важка, купа героїв, поки розібралися хто де. Ну, і саме цікаве, в кінці розумієш, що серіал про одне, а суть в кінці майже не пов´язана з усім фільмом. Таке, на 3
Снегопадка• 17 января в 18:22
Ответ дляКапитанша
Ооо, мій чоловік плювався. Дуже відвертих сцен багато. Вимкнули
Снегопадка• 17 января в 18:23
Ще тут радили 9 тіл в мексиканському морзі. Дешевше примітивне.
Раджу Гангстерленд. Не бойовик, гарний сюжет, актори та зйомки
Капитанша• 17 января в 18:56
Ответ дляСнегопадка
По-перше, серіал для гетеросексуальних жінок, я наголошую)
По-друге, ви не додивились до головного. І так, 3 серію не дивіться, вона зайва.
По-третє, якщо вам сподобався Гангстерленд- то ,можливо, сподобається Хромьіе лошади.
Ну, і ,,Его, ее’ можете глянути. на один раз піде.