Сокодавка ще та• 16 января в 09:20
Потрібна операція на жовчному, але страшно
Які конкретні питання поставити хірургу на консультації, щоб зрозуміти його рівень?
Бринзолетта• 16 января в 09:22
Якщо це практикующий хірург, то в нього гарний рівень однозначно. Бо він кожного дня робить кілька операцій.
Обирайте просто лікаря за рекомендацією. Ставте всі питання, що цікавлять вас в вашій ситуції.
Чи ви планували його перевіряти по всім знанням з медуніверу?
Моя улюблена страшко• 16 января в 09:48
Ответ дляБринзолетта
+1, згадався анекдот житейський з цього приводу))))
Везуть хворого на операцію, він з такою надією в голосі:
- Сестричко, а правда, що мене буде оперувати сам професор, світило медицини?
- Правда, хворий, правда, він у нас деколи береться за скальпель, аби не забути що і де у пацієнта
Моя улюблена страшко• 16 января в 09:53
Авторе, Ви з цим не тягніть, поки є можливість зробити планово і з підготовкою. Аніж, як у мої мами і куми, екстренно, відкриту, що в рази гірше. Або коли, не дай Боже, жовчний лопне і все піде в черевну порожнину
Не жартуйте з цим
Не будь КакСвета• 16 января в 10:32
Идете и делаете. Это операция на потоке, все врачи ее нормально делают. И лучше планово чем с лопнувшим.
Карамбулкул• 16 января в 11:04
Автор, не переживайте, ця операція- досить проста, її роблять зараз без розрізання, через тиждень вже будете бігати. Моїм друзям після операції стало значно краще.
А рівень хірурга ви не зрозумієте ніяк(якщо не будете з ним оперувати). Трохи дивує таке питання, бо в Україні зазвичай хірургів шукають по рекомендаціях
Столічна штучка• 16 января в 11:08
Попробуйте почитать отзывы на этого врача в интернете. Ещё есть группы в Фейсбуке типа лікарі консультують. Спросите за этого врача может кто знает.
А вообще довертесь своему чутью.
Если при общении с ним вы испытываете чувство доверия значит все пройдет отлично.
А вообще довертесь своему чутью.
ПесиКот• 16 января в 12:17
Ответ дляКарамбулкул
Если нет денег, то лапару никто делать не будет! А сделают,, розризання,,.
ПесиКот• 16 января в 12:19
Автор, а где вы собрались свои,, вопросы,, доктору задавать? И не боитесь ли, что после ваших вопросов вас к психиатру отправят или откажутся в той больнице оперировать? 🤣🤣🤣
Джем Шакіри• 16 января в 23:59
Автор, оставлю тут свой опыт. После УЗИ (нашли камни) пошел к семейнику (она направила на УЗИ), та сказала удалять желчный и к хирургу направление. Хирург сказал ’иди отсюда, тебе рано еще с болячками приходить, мне 34 было’) Пошел к гастроэнтерологу, та сомневалась, но назначила КТ и лечение - Урсофальк - расстворить плавающие жировые камни. Сказала не менее года мне пить. Через 3 месяца на контрольном УЗИ камней не было. Вот так бывает, но это мой опыт, у вас может быть иначе.