Чебураха з перцем• 16 января в 10:50
Допоможіть знайти пісню
Відносно нова, за декілька місяців чула її по радіо декілька разів, співає дівчина на англійській мові, не швидка і не повільна) приспів починається зі слів I newer … again.., і в кінці приспіву ла-ла-ла декілька разів) все) можливо хтось розуміє мене) дякую
Мотористка• 16 января в 11:06
був якийсь застосунок, де можна намугикати, і воно розпізнає
такі чудеса