миссДавеча• 25 января в 12:43
Хімія в стосунках
Що ви думаєте про хімію в стосунках
в розрізі прокачаності психіки, розумного підходу, розуміння емоційних качелей і вот еот вот все
Більшість "закохуються" у відношення до себе. мол якщо чоловік вкладається, то ок, я розтану і закохаюсь. якщо він появляється і пропадає - то це нецікава маніпуляція і нафіг з пляжа
от я це все розумію. продумана, начитана, наслухана різних психологів
і тут появляється на обрії чоловік, до якого просто тягне.
Хоча навколо є цікавіші, уважніші чоловіки
і як ви з такою хімією справляєтесь. В розрізі того, що ви теж прокачані, шарите як обирати чоловіків і тд
Айболитная• 25 января в 12:46
Формулу любви уже пытались изобрести, безуспешно. Фильм такой есть. 😁
Кондуктор троллейбуса• 25 января в 12:51
Я не прокачана, не шарю, у меня есть чувства к мужу уже больше 20 лет.
Какие то блатные определения не входят в мои понятия любых отношений
миссДавеча
• 25 января в 12:52
Ответ дляАйболитная
питання чи ці прокачані майстри відносин відчували таку хімію і як з нею справлялись
АгатаХристя• 25 января в 12:58
Ответ длямиссДавеча
Как при диете, автор. Каких микроэлементов не хватает организму и из-за этого хочется сладенького? С этим и работать, а не нажраться тортов.
Так и тут? Почему тебя тянет к определенному человеку? Я так понимаю не хорошему человеку, если нужно включать мозг. Потому что Вы жертва, а он абьюзер? Потому что Вы с комплексом спасительницы, а он тот кого нужно спасать? И т.д.
миссДавеча
• 25 января в 13:01
Ответ дляАгатаХристя
ні, немає ніякого спасанія. треба включати мозок, бо ми обоє в стосунках
миссДавеча
• 25 января в 13:03
Ответ дляMarina U
Почитайте, що таке самоцінність, треба працювати з нею. Єдина здорова хімія, яка може бути, це хімія до себе, обирати себе. Решта підтягнуться.
прочитала. пропрацювала все з психологом. ну не все, а те, що мене тривожило
а як це хімія до себе? типу дивитеся на себе в зеркало і в животі все перевертається?
Жена аллигатора• 25 января в 13:03
Ответ длямиссДавеча
Він просто гарно пахне
миссДавеча
• 25 января в 13:04
Ответ дляЖена аллигатора
Він просто гарно пахне
о, так. я теж згідна з теорією запахів. можливо щось підсвідоме.
бо явно його парфум я не чую
Теща дочки• 25 января в 13:05
Ответ длямиссДавеча
Вы слишком много думаете.
миссДавеча
• 25 января в 13:05
Ответ дляАгатаХристя
а взагалі так, можна з психологом це обговорити
АгатаХристя• 25 января в 13:06
Ответ длямиссДавеча
Кому треба? Я от чесно не розумію вашого питання. Вас що конкретно не влаштовує у вашому партнері, до якого хімія, що Вам потрібно включати мозок і приймати якісь рішення?
Якщо все влаштовує, то навіщо створювати собі якісь штучні труднощі? Насолоджуйтесь
Жена аллигатора• 25 января в 13:07
Ответ длямиссДавеча
бо явно його парфум я не чую
Не завжди той, хто нам подобається, (тягне, гарний, викликає бажання) це той, хто нам підходить. Оця вся хімія - це на рівні фізичного інстинкту. Але ж стосунки, це не лише про фізіологію
миссДавеча
• 25 января в 13:07
Ответ дляАгатаХристя
він не мій партнер. він просто знайомий, до якого відчувається сильний потяг
звідки це береться. от ця тяга на рівному місці
Сирожено_пирожено• 25 января в 13:08
От вложения в себя я не влюбляюсь, но без этого не буду с человеком. Бабочки у меня от того, если человек классный и я ему нравлюсь, а он мне. А деньги никогда бабочек не давали.
миссДавеча
• 25 января в 13:08
Ответ дляЖена аллигатора
то якщо я цю хімію відчуваю, то в мене сильні фізичні інстинкти. і я покладаюсь на інтуіцію, а не на вибір розуму?
АгатаХристя• 25 января в 13:09
Ответ длямиссДавеча
Ну все починається з інстинктів. Інстинкт виживання (коли вдвох вижити легше, ніж одному), інстинкт розмноження
миссДавеча
• 25 января в 13:09
Ответ дляСирожено_пирожено
о, а як ви цих бабочок заглушаєте? якщо вони просто є, але ніяк у вас не вкладаються. ну тобто вам ті стосунки не потрібні. але бабочки є
Сирожено_пирожено• 25 января в 13:13
Ответ длямиссДавеча
Они у меня так редко, что я их никогда не глушу, я радуюсь им очень. Мне даже само чувство влюбленности доставляет) последний раз не помню когда те бабочки были, ведь для них надо взаимные чувства. Есть отдельная вещь за что люблю бабочки, так это за то, что сразу все песни в плейслист набирают своей красочности, и я неистово кайфую от музыки
Ну, а ещё бабочки наконец-то забирают у меня лишний аппетит и я худею)
Сейчас вообще задумалась, что я такой человек что мне даже одних бабочек хватит, я могу даже наверное человека не видеть
, главное фантазии и бабочки, и заниматься своими делами, эйфория, вдохновение
Царевна_несушка• 25 января в 13:12
це потяг тіла до тіла .і так ,потім виявляється ,що і пахне він ідеально , аж хочеться всього облизати , і на смак він такий ,як треба , і все таке інше . я вляпалася нещодавно в отаку хімію. потім було боляче
миссДавеча
• 25 января в 13:13
Ответ дляСирожено_пирожено
тааак. згідна зі всім. і з музикою особливо.
то ви просто кайфуєте від бабочок і ніяк далі стосунки не підтримуєте? просто приємне спілкування?
миссДавеча
• 25 января в 13:14
Ответ дляЦаревна_несушка
від чого боляче?
Сирожено_пирожено• 25 января в 13:17
Ответ длямиссДавеча
Там зависит от человека, и от того, свободна ли я) это уже сложный, другой вопрос. Иногда бабочки переходят в сильную навязчивую влюбленность из-за которого начинаешь страдать, вот это уже не весело :(
А если на расстоянии то я только рада испытать, главное чтобы хоть какая-то взаимность была, иначе бабочки не родятся. Если появится зависимость от ненужных отношений и человека то буду работать психологически чтобы вытеснить это
Жена аллигатора• 25 января в 13:22
Ответ длямиссДавеча
Зараз я вас заплутаю) це вам подобаються свої відчуття в цей момент, кайфуєте. Це не про інтуїцію і свідомий вибір. Адреналін, прискорений пульс, страх
Цветочница• 25 января в 13:23
Ответ длямиссДавеча
Если у вас есть желание с этим справляться, то это не любовь а зависимость и манипуляции, организм предупреждает. Тут вопрос только к вам и вашему самоуважению, даёте ли вы собой пользоваться вопреки своей воли, сигналам психики об опасности и тд, или вы как зомби ведётесь. Любовь в здоровом смысле это когда вам хорошо, спокойно, понятно, предсказуемо, при этом есть интерес, уважение и тяга к мужчине
Міняйловна• 25 января в 13:26
Ответ длямиссДавеча
Ждали 3-4 месяца,пока стихнут гормоны,а потом принимали решения
Эти сильно ухаживающие могут оказаться тоже нарциссами
МЧСница• 25 января в 13:30
Ответ длямиссДавеча
Я оборвала все контакты с таким человеком, потому, что кроме химии больше ничего не было. Не много поломало, как наркоманку, но потом отпустило.
У вас гормональна буря на чоловіка, який підсвідомо вас заводить і приваблює, і вам все рівно що він і який він. Це тваринна основа. Питання до вас, бо ви пишете, що і він в стосунках, і ви, чи у шлюбах. Логіка в цьому є, якщо він на вас теж так звертає увагу, якщо це гра в одні ворота з вашої сторони, то який сенс? І загалом, задайте собі питання, на чому тримається ваш шлюб чи стосунки зараз? І чи заводить і заводив вас так власний чоловік? Бо якщо є проблеми в сексуальному плані, або якісь образи, які теж на це впливають - треба говорити, щось вирішувати. І якщо вже все погано, то варто вирішувати питання логіки бути в шлюбі, якщо по суті, ви в кроці від зради чоловікові
Дай подивлюся• 25 января в 13:44
При влюбленности включается похоть, все остальное, отключается.
Красивые слова...
ЯниЯ• 25 января в 14:03
Автор, если вы влюбчивы, то ничего удивительного. Надо продумывать, меньше общаться с тем знакомым, тем более никакого флирта и признаний. Пройдет, гипотетичски он может вам нравиться и даже вы ему. Это не фантастика. От вас зависит брасаться на любого и ценить свои отношерия.