миссДавеча• 25 января в 12:43
Хімія в стосунках
Що ви думаєте про хімію в стосунках
в розрізі прокачаності психіки, розумного підходу, розуміння емоційних качелей і вот еот вот все
Більшість "закохуються" у відношення до себе. мол якщо чоловік вкладається, то ок, я розтану і закохаюсь. якщо він появляється і пропадає - то це нецікава маніпуляція і нафіг з пляжа
от я це все розумію. продумана, начитана, наслухана різних психологів
і тут появляється на обрії чоловік, до якого просто тягне.
Хоча навколо є цікавіші, уважніші чоловіки
і як ви з такою хімією справляєтесь. В розрізі того, що ви теж прокачані, шарите як обирати чоловіків і тд
миссДавеча
• 25 января в 14:23
Ответ дляЖена аллигатора
Зараз я вас заплутаю) це вам подобаються свої відчуття в цей момент, кайфуєте. Це не про інтуїцію і свідомий вибір. Адреналін, прискорений пульс, страх
о так. ви праві. я кайфую від цих відчуттів =)
мене влаштовує цей адреналін без будь-якого розвитку
миссДавеча
• 25 января в 14:26
Ответ дляЦветочница
Если у вас есть желание с этим справляться, то это не любовь а зависимость и манипуляции, организм предупреждает. Тут вопрос только к вам и вашему самоуважению, даёте ли вы собой пользоваться вопреки своей воли, сигналам психики об опасности и тд, или вы как зомби ведётесь. Любовь в здоровом смысле это когда вам хорошо, спокойно, понятно, предсказуемо, при этом есть интерес, уважение и тяга к мужчине
о, ви якраз говорите по той прокачаний підхід, про який я і питала
але в мене немає залежності чи маніпуляції. Немає ні відносин нічого. просто тяга. справлятися - бо ніякого розвитку цих емоцій я не хочу. ми обоє в стосунках
і що ж таке любов. коли добре і спокійно - то хіба це не дружнє взаємоіснування? Мені з друзями спокійно. Нічого від них не колише всередині =) де грань в цьому спокої між дружбою і любовю?
а, так. з друзями я не можу переспати. бо ж не тягне і не колише нічого всередині
миссДавеча
• 25 января в 14:27
Ответ дляМіняйловна
Ждали 3-4 месяца,пока стихнут гормоны,а потом принимали решения
Эти сильно ухаживающие могут оказаться тоже нарциссами
в мене не проходить ця хімія вже рік
миссДавеча
• 25 января в 14:29
Ответ дляSgreen
У вас гормональна буря на чоловіка, який підсвідомо вас заводить і приваблює, і вам все рівно що він і який він. Це тваринна основа. Питання до вас, бо ви пишете, що і він в стосунках, і ви, чи у шлюбах. Логіка в цьому є, якщо він на вас теж так звертає увагу, якщо це гра в одні ворота з вашої сторони, то який сенс? І загалом, задайте собі питання, на чому тримається ваш шлюб чи стосунки зараз? І чи заводить і заводив вас так власний чоловік? Бо якщо є проблеми в сексуальному плані, або якісь образи, які теж на це впливають - треба говорити, щось вирішувати. І якщо вже все погано, то варто вирішувати питання логіки бути в шлюбі, якщо по суті, ви в кроці від зради чоловікові
я не збираюся зраджувати чоловікові
з ним все добре і спокійно. ніякої бурі в стосунках. ніяких проблем в сексуальному плані
просто невелике самокопання в своїх емоціях. з врахуванням скільки я наслухалась про правильне кохання і правильні стосунки, мені подобається мій коктейл емоцій.
але звідки він береться
миссДавеча
• 25 января в 14:31
Ответ дляЯниЯ
Автор, если вы влюбчивы, то ничего удивительного. Надо продумывать, меньше общаться с тем знакомым, тем более никакого флирта и признаний. Пройдет, гипотетичски он может вам нравиться и даже вы ему. Это не фантастика. От вас зависит брасаться на любого и ценить свои отношерия.
ні, я не влюбчива.
так, дослідження своїх емоцій. саморефлексія
Цветочница• 25 января в 14:32
Ответ длямиссДавеча
Вы чето покурили?))
миссДавеча
• 25 января в 14:36
Ответ дляЦветочница
Вы чето покурили?))
ви не вмієте підтримувати розмову, де щось трохи йде не за вашим шаблоном?
Міняйловна• 26 января в 21:29
Ответ длямиссДавеча
в мене не проходить ця хімія вже рік
Так у вас не было отношений с ним,как оно пройдёт
миссДавеча
• 26 января в 23:34
Ответ дляМіняйловна
В сенсі? Як і все проходить. Чого без реалізації бажання воно не затихне
А якщо це в односторонньому порядку
Все проходить
А якщо це в односторонньому порядку
Все проходить