Ну що ви, мамо!• 25 января в 18:13
Переключення між фазами
Дівчата,таке питання,в будинку нема світла дві доби,але не у всіх,а у деяких квартирах
Заявки куди треба залишили,але враховуючи ситуацію,це все буде ремонтуватися не скоро
Є підозра,що ми з сусідами на різних фазах і щось з нашею
Підкажіть,будь ласка,як викликати платного електрика,щоб він подивився що і як і,якщо це можливо, переключити нас на іншу фазу?
Чи була у когось така ситуація?
Бо я вже в відчаї
Чи була у когось така ситуація?
Бо я вже в відчаї
Лупаю цю скелю• 25 января в 18:15
Ви в жек зверталися?
У пииваткого електрика не буде доступу до щитків і все.
Неправдиша• 25 января в 18:16
У нас такое бывает, сообщаем председателю и свет включают довольно быстро, максимум в течение 2 часов . Но как председатель решает проблему, неизвестно, возможно есть знакомый электрик
Гуляю босоніж• 25 января в 18:19
Дивіться уважно. В нашому будинку ’майстри ’ полізли в щитову, і тепер півбудинку сидять без світла. Аварійна приїхала, подивилась, і сказала чекати. І не забувати дякувати тим дібілам, що туди полізли.
Чекають з четверга.
Зашла на 5минут• 25 января в 18:20
У нас частный сектор, таунхаусы, жека и осбб нет, подавали заявку в дтэк, но очень долго, больше суток один раз не было света. Если многоквартирный дом, то Жек или осбб
Зубачистка• 25 января в 18:20
Почніть з ЖЕК. Вони подають в аварійку. Пишіть в ДТЕК, дзвоніть на 1551, керуючій компанії. Але то не швидко. В нас на масиві люди з 19 числа чекають
Гуляю босоніж• 25 января в 18:21
Ответ дляЗаздрість то погано
Приватний електрик нічого не зробить. Немає доступу.
Підтверджую. В нас почали шукати приватного, він дізнався про проблему в щитовій, і сказав що тільки ДТЕК
Заздрість то погано• 25 января в 18:21
Ответ дляЗашла на 5минут
Дуже довго?)
Серьозно?
Дніпропетровська набережна, п´яту добу чекають
Серьозно?
Анонимушка• 25 января в 18:22
Нужно обратиться в ЖЭК или кто у вас там управляющая компания, частный электрик тут не поможет.
Зашла на 5минут• 25 января в 18:23
Ответ дляЗаздрість то погано
Дуже довго?)
Серьозно?
Я ни в коем случае не обесценивала, это в то время, когда свет по графику в части квартир есть стабильно, то есть нет аварийных и экстренных.
Заздрість то погано• 25 января в 18:25
Ответ дляГуляю босоніж
В мене не було світла дві доби.
Приїхав мій друг, електрик.
Каже. Скоріше за все вибило запобіжник. Роботи на три хвилини. Допомогти не можу, в ту щитову має доступ виключно ДТЕК.
Приїхав мій друг, електрик.
Мама фіфті цента• 25 января в 18:32
Заходите на Кабанчик, пишете любому электрику с указанием проблемы и он сразу ответит возьмется или нет и почему
Ну що ви, мамо!
• 25 января в 18:51
Ответ дляАнонимушка
Там пусто в тих ЖЕКах,телефони вимкнені
Заявки залишені,але ж ніхто не відповість на питання,коли це зроблять
Ну що ви, мамо!
• 25 января в 18:52
Ответ дляЗубачистка
Це кошмар
Ну що ви, мамо!
• 25 января в 18:53
Ответ дляГуляю босоніж
Чекають з четверга.
А як вони це зробили...доступ же тільки у ДТЕК?
Гуляю босоніж• 25 января в 18:55
Ответ дляНу що ви, мамо!
От залізли і все.Як-не знаю. На початку навіть виклали в домовий чат повідомлення, що дякуючи їм, в домі тепер є світло. А через години чотири все потухло. То видалили і повідомлення, і сама та людина видалилась. Хто то був нам відомо, але ніхто їх здавати звісно не буде.
Танго утрьох• 25 января в 19:11
Сначала должен посмотреть Ваш электрик.
Может не приходить фаза с трансформаторной подстанции ДТЕК на Ваш дом, авария.
Ну що ви, мамо!
• 25 января в 19:48
Ответ дляТанго утрьох
Сначала должен посмотреть Ваш электрик.
В ЖЕКу жоден телефон не відповідає,на дверях замок
Заявки прийняті,на 112,1551 і тд
Справа в тому,що в будинку є світло,немає в окремих квартирах
Заявки прийняті,на 112,1551 і тд
Анонимушка• 25 января в 20:15
Ответ дляНу що ви, мамо!
Там пусто в тих ЖЕКах,телефони вимкнені
Звоните на 1557 или через телеграмм можете оставить им заявку. Странно, что в диспетчерской вашего района выключены телефоны.