Секретница• 28 января в 09:49
Рюкзак Puma Academy
Підкажіть, хто брав рюкзаки Puma підліткам для школи, як вони по зручності/якості? Син в 6 класі, книги носять в школу. Мав Yes, але порвав замок, по ціні не дуже мені підходить зараз.
Ось такий сподобався
Стетоскопуло• 28 января в 10:01
Шлейки у нього розраховані на незначну вагу. Якщо рюкзак важкий, то шлейки мають бути інакші, щоб вага рівномірно розподілялася на плечі.
Секретница
• 28 января в 10:16
Ответ дляСтетоскопуло
Теж про це думала, і замки треба щоб міцні...