младокошкина• 2 часа назад

В якій країні можна 2.5 роки не працювати і добре жити?

Не беручи до уваги допомогу біженцям? Де, в якій країні громадянин може не працювати 2,5 роки і отримувати належну медицину, їжу, житло, соц пакет?
Навіяно цією темою
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3814425-5#a...
Ні в якій?
Ну то якого хє…а ви обсираєте Україну з кожного утюга?
Так, кончєна у нас влада, так корупція.
Хто вибрав владу?
Хто дає хабарі?
Ну да така система, але повернемося до мого запитання. Де можна не працювати 2,5 роки?
Оце фіфа• 2 часа назад
Я украинка, живу в Украине, не работаю 24года , живу бедно.
Но можно не работать
автор младокошкина • 2 часа назад
Ответ дляОченьценная
Я вам уже написала, так везде в западной европе
Як так? Ви не написали жодної конкретної цифри. В Україні теж так
Капуста Маша• 2 часа назад
У всі розвинених країнах - можна. Інколи не працювати вигідніше, ніж працювати на мінімалку
Ищу Аленя• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
В Україні теж
В Україні сума яка? На неї можна орендувати житло і покрити всі базові розходи? В Бельгіїї наприклад якщо людина отримує допомогу по безробіттю має купу знижок починаючи з транспорту закінчуючи знижками на комунальні послуги .
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
Но можно не работать
Вас ведь кто-то содержит? Не с неба же деньги падают?
автор младокошкина • 2 часа назад
Ответ дляИщу Аленя
А житло за цю суму можна орендувати?
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Так в тот то и дело, вы тут все крутые и не захотите так жить, скажите зачем такая нищая жизнь
Ищу Аленя• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
А житло за цю суму можна орендувати?
Звичайно, ще й виплати є на дітей до 18 років незалежно від фінансового статусу родини.
Летюча помилка• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
А в Україні такого немає?
А ви що знаєте про допомогу за безробіттям в Україні?
Наприклад, що максимальна 8600 грн, і неважливо, скільки у тебе стажу та яка була зпл до? І допомога знижується поступово до взагалі 70% від першоназначеної суми.
А ті, хто тільки рік пропрацював, як приклад, там взагалі копійки.
А яка допомога працюючим у нас? Розкажіть. І на дітей, якщо батьки недостатньо заробляють?
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
Як? Де Ви берете гроші? Я працюю по 8 годин 5 днів на тиждень, зарплатня 8-9 тисяч, з нового року трошки підняли 10 тисяч. Ледве вистачає на комуналку, їжу, ліки. Якщо не працюватиму за пару місяців настане капець. А роками не працювати, за щось же живете.
ПоЗиТиВнАя• 2 часа назад
В Німеччині навіть багато німців десятки років сидять на виплатах і не працюють. Держава їм оплачує квартплату, включаючи аренду, медичну страховку та інше. Так що Україні ще дуже далеко до Німеччини, та й взагалі, тільки говорять про Євросоюз, але Україну туди ніколи не приймуть. Та й до стареньких людей в Німеччині дуже добре відносяться, не те що в Україні. Одним словом, країна......
Точу ляси• 2 часа назад
Что вы подразумеваете под понятием соцпакет?
Оченьценная• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Я вам конкретно написала. Только к чему вам эта информация. Вы живёте в Украине и вас должно беспокоить как у вас, а не как у других
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
У родителей пенсия на двоих 10 тыс грн и я к ним присосалась, сестра денег кидает на карту в месяц 2-3 тыс грн и ещё бывает продукты приносит
жінка незаміжня• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Про громадян, я ж написала
В Германии, была знакома с немцами, которые по 10 лет не работают. Куча курсов повышения квалификации, смены профессии. Правда там и здоровье уже тю-тю.
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
Втрьох на 10 тис. А за комуналку скільки сплачуєте? Ні огороду, ніяких прибутків більше нема? Вибачте, але це неможливо. Ліки ніякі не купуєте?
А, дочитала, сестра годує. Ну так на шиї в когось можна і все життя їхати. Але ж це не означає, що можна не працювати і прожити.
автор младокошкина • 2 часа назад
Ответ дляжінка незаміжня
Тобто, якісь фантастичні фантоми)))
жінка незаміжня• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Тобто, якісь фантастичні фантоми)))
Реальные люди.
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Огорода нет, коммунальные 3000 зимой , летом 1500, нет прибудків , лекарства только капли в глаза родителям недорогие
автор младокошкина • 2 часа назад
Ответ дляжінка незаміжня
Реальные люди.
Ну де цифри, докази, програми?
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Ну прожить 42года так это тоже полжизни прожила
автор младокошкина • 2 часа назад
Ответ дляИщу Аленя
В Бельгії вам ніхто не здасть дитло без доходу, або соціальне на яке нереальна черга+ купа умов. Напишіть про всі умови і вимоги
Летюча помилка• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Ну де цифри, докази, програми?
У Німеччині значна кількість громадян країни (німців із громадянством) отримують соціальну допомогу, зокрема основну допомогу для шукачів роботи (Bürgergeld, раніше — Hartz IV).
Основні факти та статистика:
Більшість отримувачів — німці: Незважаючи на дискусії про міграцію, більшість отримувачів Bürgergeld у Німеччині — це громадяни Німеччини.
Статистика 2024-2025: У 2024–2025 роках кількість осіб, які залежать від допомоги (Bürgergeld), залишається високою, охоплюючи мільйони людей.
Причини: Громадяни Німеччини отримують допомогу з різних причин: тривале безробіття, низький дохід, що не покриває витрати на життя (Aufstocker), пенсійний вік (якщо пенсія занизька), або через непрацездатність.
Розмір допомоги (2025): У 2025 році базовий розмір Bürgergeld для одинокої особи становить 563 євро на місяць, плюс покриття витрат на житло та опалення.
Частка отримувачів: За даними, станом на 2025 рік, близько 5,2 млн осіб отримують Bürgergeld, включаючи дітей.

З гугла
жінка незаміжня• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Ну де цифри, докази, програми?
Зачем?
Мальчун-задирун• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
А в Україні такого немає?
В Украине, если стаж маленький и з/п не была большой, платят меньше минималка, условно около тысячи таким в 2020 г платили, на такие выплаты не возможно даже еду купить. Больше 6-11 месяцев держать не будут, строк зависит от работника, к которому человек попадет, но рано или поздно начнут предлагать какие-то убогие вакансии (наверное, сейчас ещё хуже, не вникала в изменения в связи вп), которые есть только потому что туда никто не хочет идти, 2 отказа - всё, снимают с учёта. Ни прожить, ни найти работу, ни уж тем более сидеть 2,5 года опираясь на такую ’помощь’ у нас невозможно.
Вы бы сходили в цз и спросили бы что у них и как. А то спрашиваете 10 раз, как-будто вы не здесь живёте никогда даже не слышали какой это треш у нас (по сравнению с развитыми странами).
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
То у Вас дешева комуналка, і дуже повезло, що всі здорові. Я ще навіть не пенсіонерка, а десь тисячу-півтори на ліки стабільно, купа хронічних хвороб. А батькам стареньким то взагалі, багато на ліки треба, добре хоч мамі основні по Паркінсону дорогі ліки безкоштовно виписують, але й без того, її пенсію на ліки треба, в неї маленька.
Реанимация• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Про громадян, я ж написала
В любой. Если есть деньги. И нигде, если их нет
Фісташкова кава• 2 часа назад
Ответ дляОце фіфа
Така сестра одна на тисячу, щоб підгодовувала. Цінуйте й бережіть її.
Оце фіфа• 2 часа назад
Ответ дляФісташкова кава
Квартира маленькая, старая панелька, у нас тоже хронических хвороб хватает, но если нет денег, то нет денег
Ищу Аленя• 2 часа назад
Ответ длямладокошкина
Здадуть, якщо українці познахолили на соціальних виплатах то що вже говорити про громадян які винаймають житло і мають контракти на декілька років , при втраті роботи ніхто їх не виганяє.