Ганцю в кєдах• 10 февраля в 08:18
Тісто та фарш.
Дівчатка, поділіться будь ласка рецептом тіста та фаршу на смачні пельмені. Щоб були соковиті . І яке тісто, наприклад, на вереники. Якщо будете охотні, то напишіть будь ласка.
Пригощаю кашею• 10 февраля в 10:35
Ответ дляПланшетница
Хоч і не мені відповідь, дякую вам! Невже ще залишились адекватні порадниці
.
А в чебуреки просто кладемо фарш і смажимо? Немає якихось тонкощів?
Начинка на чебуреки - фарш і цибуля, хоча б 2:1.
Так, кладете ложку фаршу, розмазуєте тонким шаром, старанно заліплюєте, і на пательню з добре гарячею олією. Олії треба багато, хоча б на 1 см. Смажите на середньому вогні до золотавого кольору на одному боці, перевертаєте і смажите до готовності на другому. Без кришки!
Якщо хочете ще більш хрустку і пузирчасту скоринку, можете на етапі приготування тіста додати в муку разом з олією 2 ложки горілки, але тоді треба буде і муки трішки більше додати.
Планшетница• 10 февраля в 11:46
Ответ дляПригощаю кашею
Дякую вам ще раз. Про горілку прям щось нове. Може і не нове, то я така кухарка)))
Ганцю в кєдах
• 10 февраля в 20:28
Ответ дляПригощаю кашею
Не мені питання, але відповім.
Окріп та мука 1:3. Тобто однією кружкою відміряєте і муку, і окріп.
Чайна ложка цукру, 0.5 чайної ложки солі, 3 столові ложки олії.
В миску просіюєте 3 чашки муки, додаєте сіль і цукор, перемішуєте.
Робите муку гіркою з заглибленням на верхівці купки, наливаєте туди олію і туди ж поступово виливаєте повну чашку окропу (ту саму, якою відміряли муку).
Перемішуєте тісто ложкою, через пару хвилин руками. Місити потрібно хвилин хоча б 4-5, щоб стало однорідним.
Потім тісто загортаєте в плівку або кладете в пакет і залишаєте хвилин на 30.
Воно дуже еластичне, не рветься, не липне, працювати з ним можна навіть без підпилюванням мукою. Розкатується до прозорості.
Якщо брати стандартну кружку 350 мл, то вийде приблизно 60 вареників або десь 80 пельменів.
Підходить на пельмені, вареники, чебуреки, на лаваш.
Ось з нього пельмені, вареники з вишнями і чебуреки.
Дуже Вам вдячна 🤗, вийшли смачні