Ганцю в кєдах• сегодня в 08:18
Тісто та фарш.
Дівчатка, поділіться будь ласка рецептом тіста та фаршу на смачні пельмені. Щоб були соковиті . І яке тісто, наприклад, на вереники. Якщо будете охотні, то напишіть будь ласка.
Пригощаю кашею• сегодня в 10:40
Ответ дляПланшетница
Хоч і не мені відповідь, дякую вам! Невже ще залишились адекватні порадниці
.
А в чебуреки просто кладемо фарш і смажимо? Немає якихось тонкощів?
Начинка на чебуреки - фарш і цибуля, хоча б 2:1.
Так, кладете ложку фаршу, розмазуєте тонким шаром, старанно заліплюєте, і на пательню з добре гарячею олією. Олії треба багато, хоча б на 1 см. Смажите на середньому вогні до золотавого кольору на одному боці, перевертаєте і смажите до готовності на другому. Без кришки!
Якщо хочете ще більш хрустку і пузирчасту скоринку, можете на етапі приготування тіста додати в муку разом з олією 2 ложки горілки, але тоді треба буде і муки трішки більше додати.
Планшетница• сегодня в 11:46
Ответ дляПригощаю кашею
Дякую вам ще раз. Про горілку прям щось нове. Може і не нове, то я така кухарка)))