Реанимация• 2 часа назад
І я спитаю за пальто.
Нормально мені в ньому? Чи підійдуть під нього кросівки?
я Кукарача• 2 часа назад
Ответ дляharmyder
Дуже гарні, але така довжина не зручна
Я под себя подбирала)) я 177 ростом
Ну тут основное крой и силуэт
Реанимация
• 2 часа назад
Ответ дляоксюморон
Та видно, що хорошенька років 35. Якби приодягнути - буде цукерочкою (в хорошому смислі, якщо що)
Дякую. Мені 42
Бурундучиха• 2 часа назад
Первое пальто страз и удач, а пальто на фото в теме ещё более менее пойдет
Пишу з калідору• 2 часа назад
Автор, пальто должно быть роскошное, или оно не нужно вообще. Под роскошным я понимаю идеальный крой, длину, состав ткани и посадку на вас. На фото пальто невзрачные и унылые, никого не украсят. И, кстати, я бы в принципе отказалась от идеи черного пальто - на нем все пылинки видны, а если у вас есть домашние животные, то вообще трвндец
a.ostroverh• 2 часа назад
Ответ дляРеанимация
Це в примірочній. Я його ношу з кросівками. С&А, ціна десь 40 євро.
А синє це cos. Минулорічна колекція, 239 євро. 100% вовна.
Я помню
Но вот оно не базовое вообще, такие вещи надо уметь вписывать в гардероб, ну и мне оно какое-то инфантильнодетское что-ли
Хоть и cos
a.ostroverh• 2 часа назад
Ответ дляЖена брата Админа
А некоторые ’стилисты’ уверяют что все решает верх
Нас действительно оценивают по портретной зоне
КоКоКоКоКоКо...• 2 часа назад
Ответ дляРеанимация
Дякую. Мені 42
А навіщо одягаєтеся так наче Вам 65?
я Кукарача• 2 часа назад
Ответ дляharmyder
Блакитне якого бренду?
Покажите скрин найду тогда и напишу
a.ostroverh• 2 часа назад
Ответ дляя Кукарача
Ну это мое видение и вкус
У меня от ffellow все пальто)
Офигенские
оксюморон• 1 час назад
Ответ дляРеанимация
Дякую. Мені 42
Ви точно заслуговуєте на краще, це приховує будь яку індивідуальність. Візьміть подружку і складіть собі один повний образ в магазині, або якщо сама - то зайти де консультанти є.
Бо наразі Ви ніби з мамою на шопінг пішли. Не ображайтесь.
a.ostroverh• 1 час назад
Ответ дляя Кукарача
Покажите скрин найду тогда и напишу
Наверное второе, которое серое
Ffellow
Все до блиску• 1 час назад
Автор, у перщому пальто треба переробити комір. Він вже не буде модним, а пальто норм.
Може Ви шиєте, чи є знайома кравчиня.
Альдебаран• 1 час назад
хіба це пальто? куца, дешева ганчірка. Купіть один раз нормальне пальто і майте.
Пишу з калідору• 1 час назад
автор, и извините, вам выше писали про джинсы и обувь - вот тут я согласна, может лучше вместо пальто, купить хотя бы актуальные ботинки? ну и джинсы. но хотя бы ботинки
долой_лама• 1 час назад
Ответ дляРеанимация
А це
Значно краще, ніж перше. Але, по позі складається враження, що воно вам на розмір малувато.
Реанимация
• 1 час назад
Ответ дляПишу з калідору
А що не так із взуттям?
Джинси Levis. Можливо цей фасон джинс сюди не пасує.
Покажіть ваше взуття, джинси і пальто.
Реанимация
• 1 час назад
Ответ длядолой_лама
Ні, воно не малувато.
долой_лама• 1 час назад
Ответ дляРеанимация
Те, що це пальто від хорошого бренду і колись на нього була певна ціна, не означає що воно гарне і вам личить.
Крім того, ви так старанно замальовували на першому фото фон і так невдало сфотографувались, що окрім чорної плами на вас я особисто нічого не розгледіла. Навіть те, що пальто насправді синього кольору.
Я дуже люблю Кос і маю доволі багато від них речей. І я зазвичай впізнаю цей бренд на людях. На вашому фото я би не розпізнала ні бренд, ні те, що це начебто минулорічна колекція.