Корсет_на_шурупах• 24 апреля в 15:46

Штани жмуть у пісяо

Дівчата, чи бувало у вас таке. От купила штани гарно по фігурі коли стою, а як тільки сідаю тиснуть так, що сидіти неможливо. Або ще буває стоїш норм аж широкі в талії, а як сядеш у живіт жме. Як вибирати ті штани уже куча отаких накупила недолугих.
І наперед вага і зріст нормальні 167 та 62кг
Люблю кетчуп• 24 апреля в 15:48
Не ваша посадка жмут в бедрах и при положении сидя поднимаются вверх и врезаются.

Дайте вподобайок• 24 апреля в 15:49
Пісяо?
БоВжеВільна• 24 апреля в 15:50
Підстрежіть чубчик там
А шуруповертом розпустіть корсет (ваш нік)
Все питаю зарання• 24 апреля в 15:50
Джинсяо или трикотажняо?
Люблю кетчуп• 24 апреля в 15:50
Ответ дляБоВжеВільна
Підстрежіть чубчик там
Наоборот это уплотнитель)
автор Корсет_на_шурупах • 24 апреля в 15:50
Ответ дляЛюблю кетчуп
От в тому й справа, що ніде не жмуть коли стою. Вони взагалі вільні, від бедра до низу прямі і широкі. Тільки сідати не можна
Ответ дляДайте вподобайок
Пісяо?
Ага)

автор Корсет_на_шурупах • 24 апреля в 15:51
Ответ дляВсе питаю зарання
Джинсяо или трикотажняо?
Трикотажняо
Вкаблучках• 24 апреля в 15:51
Носіть лосини. Ні пісяо, ні попе не тиснуть
Люблю кетчуп• 24 апреля в 15:51
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну не ваша посадка, бывает, плюс если они полностью коттон и плотный, то более жесткие и меньше подстраиваются под фигуру
Интимная• 24 апреля в 15:51
Так купите другие штяняо
Шаманю второпях• 24 апреля в 15:52
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Не может быть что они вам по размеру. Широкие штаны должны сидеть свободно и в бедрах тоже.
Тримбулька• 24 апреля в 15:52
ці штани вам не по розміру...
БоВжеВільна• 24 апреля в 15:53
А ще варіант, може пісяо хоче шото з´їсти...сісяо (пісіняооо)
Гжегож Бженчишчикевич• 24 апреля в 15:52
Тайбой?
Люблю кетчуп• 24 апреля в 15:53
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Трикотажняо
Скорее всего у вас есть попа? Тип фигуры какой? Груша? Многие штаны шьют как 2 трубы сшили) А не выкройка нормальная с учетом того, что зад у людей в принципе есть) Как на манекенов)
автор Корсет_на_шурупах • 24 апреля в 15:54
Ответ дляЛюблю кетчуп
Пісочні часи.
У мене з більшістю штанів така хрінь. Шов сидіння кажуть не стандартний
Люблю кетчуп• 24 апреля в 15:56
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Пісочні часи.
Ну, у вас же есть удачные модели в гардеробе? По ним вот ориентироваться..
Не против• 24 апреля в 15:56
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Трикотажняо
Китайяйо

УжеВотДа• 24 апреля в 16:01
Вже давно пора вашу сраку не обтягувати у недолугі скінні, тоді й вареника не буде душити
Анютины ласки• 24 апреля в 16:01
Як ви міряєте?Беріть вільні і сідайте перш чим купити.Заходьте в нормальні відділи,а не Алі.
Анютины ласки• 24 апреля в 16:03
Ответ дляУжеВотДа
Ну я таких параметрів,м треба брати,що б було норм.То ж не дєвочка з 62 кг.Автор бере мале в жо,а потім як сядеш.
Пані_Халепа• 24 апреля в 16:04
Покупаю только штаны стрейч.
Брюлик в стразах• 24 апреля в 16:08
А когда жмет в писяо возбуждает?
Ноу коммент• 24 апреля в 16:10
маю зріст 168 см. Для мене 62 кг це дофіга
В курсі діла• 24 апреля в 16:16
Автор, все залежить від вашого типу фігури. На яблуко так я буде. Треба брати те, що підходить на живіт. А ноги ваші всюди вже пролізуть. А будете обирати по ногам, то така ситуація повториться
Птица секретарь• 24 апреля в 17:25
Где жмут?

Это как в анекдоте
- профессор, а писло чесать?
-писло? Ну чешите, если это вам помогает