ХикориДикори• вчера в 21:57

Втрачена можливість

Мріяла про будинок на Заході України в горах. Побачила, сподобався, вирішили купити. Вже домовилися, і в останній момент я засумнівалася і відмовилася. Вже пройшло більше року, а мене переслідує відчуття, що я зрадила своєму внутрішньому голосу і втратила дану мені можливість.
Просто виговоритися…
Красавица писяная• вчера в 21:58
Та то не ваша хата була, не хвилюйтеся
Прагматик флегма• вчера в 21:58
Купіть інший.
автор ХикориДикори • вчера в 22:00
Ответ дляКрасавица писяная
Та то не ваша хата була, не хвилюйтеся
Можливо. Але не купила через те, що забагато думала, сама себе накрутила
автор ХикориДикори • вчера в 22:01
Ответ дляПрагматик флегма
Купіть інший.
З того часу нічого навіть не захотілося купити. Не відчула, що моє
Красавица писяная• вчера в 22:03
Ответ дляХикориДикори
Мій чоловік працює радником з технічного стану будинку, вам повезло , ваша інтуїція не підвела і ви не платили за подібні послуги
Скажений гудзик• вчера в 22:06
А чего засомневались? Не просто же так
Як_наготую...• вчера в 22:07
Тревожность надо лечить. Не будет этой печальки, будет другая. Все что случается в тот же миг становится прошлым. Прошлое не изменить.
автор ХикориДикори • вчера в 22:07
Ответ дляСкажений гудзик
А чего засомневались? Не просто же так
Тому що далеко, жити там постійно не збиралися, більше як будинок на літо, зимою на якийсь час приїхати. Хотілося, щоб у майбутньому діти могли приїхати з сімʼями
Туся муся• вчера в 22:15
А хто доглядав би весь час?
Косив,стриг,наприклад?
Добре зробили.
В мене знайомі з Кривого Рогу купили до ковіда зі зрубу ,то та ще сто років простоїть.
І сусіди дуже добрі.
Все впорядковують.
Бо власники лише на літо приїжджають
культУра• вчера в 22:16
Купіть біля моря
Скажений гудзик• вчера в 22:24
Ответ дляХикориДикори
Та нафиг он нужен. За домом надо следить круглогодично
ПоЗиТиВнАя• вчера в 22:38
Ответ длякультУра
Купіть біля моря
Средиземного
автор ХикориДикори • вчера в 22:40
Ответ дляТуся муся
А хто доглядав би весь час?
Косив,стриг,наприклад?
Добре зробили.
І сусіди дуже добрі.
Все впорядковують.
Бо власники лише на літо приїжджають
І у нас могло так бути(((