Саме слабе місце нато це використання різного роду дронів і борьба з ними, за словами декількох моїх знайомих. Росіяни дуже сильні в цій темі і темі радіоуправління, радіозв´язку. У нато серйозні недоработки в цьому плані загалом, так і в кожній країні окремо. Це якшо не брати до уваги кібератаки де кацапи теж дуже сильні.
Чому тут не вірять в напад на Європу, бо уявляють це як шось типу Курську дугу з вторгненням танкових колон і сотень тисяч солдат. Звичайно такого не буде
Але якшо ви почитаєте аналітиків: це насамперед буде активація скритих агентів, терористичні акти, кібератаки, точкові ракетні удари, як це було в Ізраїлі, порушення залізничного руху, пошкодження інфраструктури і головне - це звичайно дрони, які можуть паралізувати воєнні підрозділи і відрізати їх від логістики, звязку та головного центру управління. Для цього не треба толпи народу. Дивлячись які цілі ставить росія