Тріль!• вчера в 18:22
Учителя ругают детей за вопросы.
Моей дочке 13 лет.... Учеба дистанционная. И мой ребенок не задаёт вопросы учителям если что-то непонятно....она боится это делать как я понимаю. И здесь дело не в ней а в конченных учителях! Я сама не один раз слышала как учитель говорит что непонятно, задавайте вопросы. И тут мальчик спрашивает что-то. И этот препод на него орет или вычитывает чем ты слушал и т п. И так многие....вместо того чтобы поощрять у ребенка желание понять, эти мрази делают так чтобы дети у них ничего не спрашивали....
ДолькиКабана• вчера в 18:25
Кричати, звісно, недопустимо, але на дистанційці на всі питання нема можливості відповісти, особливо якщо вони занадто загальні, типу ’а що таке похідна?’, коли 40 хв розпинався про неї.
Крапипопка• вчера в 18:25
Моей коллеге еще в начальной школе учительница сказала- я отчитала и досвидос. Ваши проблемы
Еще вопросы они задают..
Тріль!
• вчера в 18:26
Ответ дляДолькиКабана
Там не такі питання....про які 40 хвилин розповідали. А в сенсі на дистанційці? Я не зрозуміла. Очно швидше показати дитині відповідь аніж в мікрофон?
ДолькиКабана• вчера в 18:27
Ответ дляТріль!
Так. Бо і чутно краще, і видно, куди весь урок дитина дивиться.
Ну що ви, мамо!• вчера в 18:27
Я якось посиділа на уроці свого сина, була в шоці від того, настільки діти не уважно слухають і вчитель одне й теж саме повинен повторювати 100 разів і обовʼязково знайдеться це один, який запитає те ж саме.
Тому я не дивуюся вчителям, які цього не витримують.
Якщо вчитель пояснив, а дитина запитує знову те ж саме, що вже було пояснено, то вчитель звісно повинен не реагувати, бо він вчитель. То мати може гаркнути на своє сонечко, якщо воно чогось не зробило з 2 разу. А вчитель ні, він лише повинен,
Кашка-маняшка• вчера в 18:28
Ответ дляНу що ви, мамо!
Так и должно быть, смысл идти а учителя
Ну що ви, мамо!• вчера в 18:29
Ответ дляКашка-маняшка
Так и должно быть, смысл идти а учителя
Щоб вчити, а не щоб бути папугою для тих, хто не уважно слухає
Ну що ви, мамо!• вчера в 18:29
Ответ дляКашка-маняшка
Так и должно быть, смысл идти а учителя
Якщо 25 учнів зрозуміло, а один ні, то то не повинно бути проблемою всього класу
Тріль!
• вчера в 18:30
Ответ дляДолькиКабана
Нормально в усіх все чути
Тріль!
• вчера в 18:32
Ответ дляНу що ви, мамо!
А якщо дитина не зрозуміла того що було пояснено і хоче зрозуміти? У всіх дітей своє сприйняття..... Моя якщо що відмінниця. Точніше була.... В новій школі мрак....
Тріль!
• вчера в 18:34
Ответ дляДолькиКабана
А якщо препод на понятно обьясняет? Тогда что? У нас математик.... Ужас.... Реально я не понимаю что он рассказывает детям. Из-за него весь клас перестал знать матешу. Я без пед образования, но ребенок мои объяснения обнимает с 1 раза....
Ну що ви, мамо!• вчера в 18:34
Ответ дляТріль!
То чому весь клас повинен чекати дитину, яка не тягне темп?
Для цього існує індивідуальне навчання
Замороженная селедка• вчера в 18:35
Тю, я за 10 років, в 5 школах не чула, щоб хтось ставив питання.
Відсиділи і вільні.
До того ж, ’вдячні’ будуть, і однокласники і вчитель.
Тим більше, зараз, коли інформація у доступі.
Чи це правильно? Ні, звісно.
Відсиділи і вільні.
Чи це правильно? Ні, звісно.
Ну що ви, мамо!• вчера в 18:35
Ответ дляТріль!
Тому що діти перестали вникати в математичні терміни, їм потрібно математику пояснювати на пальцях, бо мозок не звик до іншої інформації.
ДолькиКабана• вчера в 18:36
Ответ дляТріль!
Якщо у дитини занадто особливе сприйняття або інклюзію оформлюють, або наймають репетитора жувати. Різні школи мають різні вимоги до знань, тому недивно, що при переході в сильнішу оцінки стають нижчими.
Вчитель у школі пояснює для середньої дитини і розірватися на 25 не може.
Почемучечка• вчера в 18:55
Разные бывают учителя, мы так пришли с одного лицея в другой - отношение небо и земля. Сильный лицей в городе, учатся с 8 класса, поступают по экзаменам. Старшая дочь закончила, теперь младшая поступила. Дети с удовольствием учатся. Поэтому идите варианты если вам важен результат
Роздратована шкіра• вчера в 18:59
Учитель сначала поощряет детей задавать вопросы, а потом орёт после заданных вопросов, так это же не учитель, а дебил какой то.
Разве так можно, говорить что можно, а потом орать о том что ребенок не внимательно слушал🤔
Почемучечка• вчера в 18:59
Ответ дляКрапипопка
Еще вопросы они задают..
Это у моих детей была такая по физике, ребенок подходит после урока спрашивает, а она: урок окончен - я тебе ничего не должна. Поступили в другой лицей - начали участвовать в городских и областных Олимпиадах по физике и писать научные работы - и такое бывает. Очень благодарна адекватным учителям. Дочь НМТ по математике на 186 балов написала без репетитора, только благодаря учителю в лицее
ЯсноВидящая• вчера в 19:06
Ответ дляНу що ви, мамо!
Та да. Вчитель каже : ’ відкриваєм 30ту сторінку’. І мінімум троє : ’ а яку сторінку?’. Вони взагалі не слухають
ЯсноВидящая• вчера в 19:07
Ответ дляТріль!
Йдіть і викладайте математику, зараз можна.
П.си: я серйозно
Ну що ви, мамо!• вчера в 19:19
Ответ дляЯсноВидящая
Так!
І це далеко не молодша школа
8 клас. Така ж сама ситуація.
Мало того, вчитель на дошці може написати сторінку і завдання і все рівно знайдеться той, хто запитає яка сторінка і завдання
І це далеко не молодша школа
8 клас. Така ж сама ситуація.
Пані з калабані• вчера в 19:29
У мого сина взагалі така вчителька української мови, що нічого не пояснює, а кожного уроку дає тести з інтернету та ставить вряд погані оцінки (при тому, що уроки офлайн). А, якщо хтось спромігся написати на гарну оцінку, то починає задавати питання та валити і ставить поруч з оцінкою за тест 1. Її боїться пів школи, з 5 по 11 класи. Діти починають пропускати уроки, якщо це перший чи останній. Тобто, у мене останнім часом таке враження, що часто вчитель не хоче допомогти дітям опанувати матеріал, а хоче завалити, накричати, принизити, самоствердитися за рахунок дитини. Ще років 4-5 назад такого не було, можливо, війна накладає відбиток на психіку. Але, якщо не хочеш викладати в школі, якщо тебе дратують діти і їх ненавидиш, навіщо продовжувати там працювати?