В Буковелі були, хочеться на Закарпаття, думали Солотвино, але так зрозуміли що 5 днів там робити немає чого. Які відгуки за Косино чи Солочин
Ответ дляIphone25
Берегово, но летом там жарко может быть в термальном бассейне
Дякую
Oksana0612• 16 февраля в 20:57
Ответ дляIphone25
Прісноводні басейни там теж є.
І до літа відкриють три нових
AnyaSkazka• 16 февраля в 20:59
Мукачево аквапарк, Косино аквапарк. В гарячих басейнах дітям нема що робити
Леди Репях• 16 февраля в 21:06
Сходница. Разные источники в разных живописных местах. Парк Тустань и Трускавец со всеми развлечениями рядом.
Ответ дляHelenny
Ми були 3 дні в Мукачево, ходили в аквапарк, в замок, в парку гуляли.
Потім потягом переїхали в Славське.
Бронювали отель з басейном з підігрівом.
Їздили в гори, гуляли містечком , проводили час на території отелю.
В одному місці тиждень нудно.
Потім потягом переїхали в Славське.
В одному місці тиждень нудно.
Дякую за відповідь.
Ответ дляЛеди Репях
Дякую
ПадаюВреверансах• 16 февраля в 21:13
Ми були в Богольварі тиждень. Нас цікавив відпочинок спокійний. Повалятись біля великого басейну, територія там хороша, смачний ресторан. В Ужгород можна їздити гуляти
Ответ дляПадаюВреверансах
Дякую, подивлюся)
Oksana0612• 16 февраля в 21:46
Ответ дляIphone25
Да? А где? Только базу спортивную знаю и жаворонок
В жайворонку
Подивіться Шаян - там буквально в 20хвилинах їзди Хуст з новим сучасним аквапарком (готель в якому ми були надавав безкоштовний трансфер два рази на день), також є недорогі екскурсії на найближчі ферми на пів дня (дітям сподобалось), звісно гори навколо, є смачна сучасна кав´ярня, базарчик, якщо брати готель з басейном то на 5 днів саме те! І там є великий радянський санаторій з фонтаном і парком, тому прогулятися під мороженку є де.