Залізна пані• сегодня в 10:28

Автобусний тур до Європи з Києва. Порадьте, хочу розвіятись

вже сил нема, треба розвіятись.
Шукаю на кілька днів тур, виїзд з Києва.
Десь так, але...• сегодня в 10:31
Подождите немного как потеплеет, в этом году непривычно очень холодно и промозгло
Барвіночка• сегодня в 10:32
І я хочу поїхати на своє ДН?
Муууумие• сегодня в 10:33
И как оказалось, в Европе тоже полно любителей прятать дерьмо своих питомцев в снег. Просто ужас, когда по парку идёшь.
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 10:40
Рано наверное, в такую погоду бродить по улицам не очень приятно.
Все знаю від і до• сегодня в 10:41
А не важко вам автобусом стільки теліпати?
Ліпше потяги подивіться.
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 10:45
Ответ дляВсе знаю від і до
Ліпше потяги подивіться.
Есть туры на поезде?
Плакулька• сегодня в 11:04
Из Киева туров не много. Зачем так мучиться? Едьте из Львова.
Чтобы посоветовать тур, надо понимать, где вы уже были, что хотите увидеть.
Если недолго и ненапряжно - съездите в Венгрию - Будапешт, термальные бассейны плюс Вена. Смотрите, чтоб не было ночных переездов. Такие туры есть у всех туроператоров
Турагенція Tourdream• сегодня в 11:09
Автор, тури з виїздом з Києва є, але як правило вони набираються на якісь високі дати, наприклад, шкільні канікули чи свята.
Більшість турів все ж такі стартує зі Львову, є з Мукачево, Ужгорода.

Також рідко, але роблять тури, які стартують з Пшемисля, а до Пшемисля дорога потягом.
автор Залізна пані • сегодня в 11:12
Ответ дляТурагенція Tourdream

капєць(((
чому все так складно (((
автор Залізна пані • сегодня в 11:21
Ответ дляПлакулька
ніде в європі не була.
але зі львова не хочу.
Плакулька• сегодня в 11:32
Ответ дляЗалізна пані
ніде в європі не була.
але зі львова не хочу.
Из Киева очень тяжело ехать автобусом так долго . Но если прям вам сильно надо из Киева, вот такой посмотрите
https://www.accordtour.com/tours/668336/avtobusnyy...
Турагенція Tourdream• сегодня в 11:48
Ответ дляЗалізна пані
капєць(((
чому все так складно (((
Ви ж розумієте, що тури з Києва до Європи будуть з нічними переїздами, бо відстані не малі + кордон, час проходження якого важко передбачити. А нічні переїзди - це не дуже зручно.
Ви перший день приїжджаєте, наприклад, до Праги та відразу після ночі у автобусі, буде екскурсія. Сумнівне задоволення.
Весняний Марафон• 2 часа назад
Ответ дляЗалізна пані
капєць(((
чому все так складно (((
То ви так себе просто налаштовуєте. Нічого складного немає - сісти ввечері у потяг, виспатися в теплому вагоні, а зранку випити кави та застрибнути в автобус в Ужгороді. Але з таким настроєм як у вас, то вам всю подорож буде ’капець, все складно’
Весняний Марафон• 2 часа назад
Ответ дляПлакулька
Два ночных. Это очень сложно. Для первого тура автора однозначно не стоит.
Я инженер, меряю от 1• 2 часа назад
Ответ дляВесняний Марафон
Из Одессы ехала в Италию, ничего смертельного, впечатления пересилили, усталость как рукой сняло. Еще и в августе, нормально все прошло.
УжеВотДа• 1 час назад
Ответ дляЗалізна пані
ніде в європі не була.
але зі львова не хочу.
Сакумс робить пару турів з Києва, а ще euroways, або Бомба тур з Києва на потязі і далі автобусом.