Залізна тьотя• Изменено 18 февраля в 15:31

Як швидко здати на права?

Трохи вмію. Автомат. Їздити.
Здавати щоб і Євро права були треба. То окремо спочатку? Бо треба швидко. А потім на механіку доздати? Мені 52.
Чи невигідно? І взагалі з чого почати?
автор Залізна тьотя • 18 февраля в 18:30
Ответ дляМишка-шалунишка
Ничего сложного в механике нет . Сейчас как-раз доучиваюсь водить . Потеплеет немного - буду сдавать экзамен . На механике лучше потому , что с такими правами вы сможете ездить как на механике , так и на автомате .
От, тоже мені так говорили.
автор Залізна тьотя • 18 февраля в 18:32
Ответ дляЯнка-угомонись
Авторе, теорію вчила і здавала сама, з першого разу без помилок. Купувала про акаунт грінвей. Зайняло місяць.

Практика зайняла 2 місяці. Трохи вміла, практикувалася також з родичем. Здала без додаткових занять з інструктором, але з 5 разу, це також пару місяців часу.
Як це купувала про…
автор Залізна тьотя • 18 февраля в 18:34
Ответ дляДівка в намисті
Я уже не помню) Теорию учила онлайн, 2-3 занятия в неделю месяца 2, если не ошибаюсь. После сдачи экзамена пошла на практические занятия.
У меня немного затянулось обучение - то я болела, то ребенок
Если много свободного времени, думаю, месяца в 3 легко можно уложиться
Дякую Вам