Бавовна• вчера в 22:43
Повідомили, що зник безвісті. Як діяти далі?
Дайте пораду. Зателефонували з військкомату, двоюрідний брат зник безвісті. В нього нікого з першої лінії рідних немає. Запитали чи будемо займатися, подавати заяву?
Меня много• вчера в 23:30
Ответ дляДваДваВісім
Или те, кого воин указал в доках. Но он не погиб, а пропал без вести. Там какие-то выплаты будут какое-то время, как за пропавшего без вести, но там тоже нужно заниматься.
Не просто вказав, а написав заяву, завірену нотаріусом.
ВсеЧетко• вчера в 23:34
Ответ дляДваДваВісім
Если других родственников нет и вам позвонили, идите и разбирайтесь. Пропал без вести, не значит погиб!
Почти всегда значит...
Як міряти?• вчера в 23:40
Ответ дляСнегурочко
Ніяк. Здали ДНК. Через 1,5 року прийшла звістка, що загинув. Через місяць потому прийшло тіло. Поховали
А гроші виплатили?
Як міряти?• вчера в 23:40
Ответ дляСнегурочко
Які виплати?
А нахрена й за що вони воюють якщо не платять?
Блакитне небо• вчера в 23:45
Ответ дляЯк міряти?
Кому? Двоюрідній сестрі мають платити? За що?
Його зарплата буде нараховуватися йому на картку, поки він не знайдеться або не визнають загиблим
Як міряти?• вчера в 23:46
Ответ дляБлакитне небо
Нихрена себе. А какого он воевал? Родственники должны получить деньги. Но не в этой стране, это понятно - тут гребут другие.
Блакитне небо• вчера в 23:49
Ответ дляЯк міряти?
Родичі це діти , дружина, батьки - ті , яких солдат теоретично міг утримувати на свою
Зарплату. До чого тут двоюрідна сестра?? Гроші йому нараховуються на його зарплатну картку, їх ніхто не вкрав.
Які саме гроші має отримати в цьому випадку двоюрідна сестра? Коли він був не пропавшим, вона щось отримувала з його зарплати?
Мальовнича даль• вчера в 23:55
Ответ дляЯк міряти?
по нормальному виплати тільки дітям до 18,а всі ці млн треба видавати тим хто повернувся з полону чи став недієздатним .Бо кошти мають йти не на родичів а на героїв.Менше бійок буде в тцк
Блакитне небо• сегодня в 00:03
Ответ дляМальовнича даль
В даному випадку мова не йде про мільйони, бо людина не загинула, а пропала. І, дай Бог, знайдеться.
Снегурочко• сегодня в 00:05
Ответ дляЯк міряти?
Кому не платять? Двоюрідній сестрі? Може ще й сусідці заплатити, бо нахєра воюють
Тро Нью-Йорку• сегодня в 00:22
Ответ дляS.s.s.
У Валерии форс дядя пропал без вести, она час назад выложила видео, ищет информацию , она известная девушка, напишите ей.
Сегодня сержусь• сегодня в 01:17
Ответ дляМальовнича даль
Не скажіть, а матері ні? Яка втратила сина?
А бабусі, якщо мати померла? А дружині ні? яка втратила чоловіка?
І так далі.
IQ 80• сегодня в 07:12
Йдіть у військомат, там вам все підкажуть по процедурі. ДНК треба здати, але від вас не підійде. Дитина є в нього?
Огірок та Помідорчик• сегодня в 09:39
Если сможете доказать родство, то можете если что претендовать на наследство, а там зарплата ж капает, но надо верить что найдется живой
Мальовнича даль• сегодня в 14:03
Ответ дляСегодня сержусь
І так далі.
У кожного своя думка ,гроші треба не родичам а самим військовим давати .Ви б бачили ті бійки і скандали мам з невістками і дітьми їх (((з русні вже не треба сміятись .85 відсотків сварок і радості від грошей саме мами ,то просто жах .(85 відсотків саме від скандалів а не від всієї кількості людей ,що втратили рідну людину )
Бавовна
• сегодня в 15:19
Сама зателефонувала. Повідомили, що направили запити в Загс, бо він був колись одружений, без дітей. Чекаємо відповіді.