Наверняка• вчера в 22:43
Пріоритетні місця в автобусі
ДД, чи варто проплачувати пріоритетні місця в автобусі в Туреччину. Є можливість забронювати місця з 4 по 6 ряд. Але думаю, що поруч може бути туалет і не повністю відкидатися спинка. В кого є досвід? Перевізник Alf
КонФФетОшка• вчера в 22:47
Що таке ДД?
В Туреччину на автобусі я б навіть наодинці з водієм не поїхала)
Наверняка
• вчера в 22:48
Ответ дляКонФФетОшка
Що таке ДД?
Добрий день
Мені дуже цінна ваша думка
Карусель-весель• вчера в 22:51
співчуваю( їздили в минулому році з АЛФ,до Болгарії з Харкова. 24 години в автобусі. Туди їхали новим ,назад старим. Це був ад(( ще й зламався за 20 км до Харкова. Не працював кондиціонер. Це була жестяна банка в 40 град спеку. Я доплачувала за місця.Це було гарне рішення Саме 4-6 ряд. Не біля туалету. Бо люди в кінці автобуса просто втрачали свідомість. Діти,літні люди,то капець((( Більше не хочу.
миссДавеча• вчера в 22:57
В турцию на автобусе это жесть жесткая хоть на каком месте. Я на машине ездила с ночевками и то задолбалась,
Карусель-весель• вчера в 22:58
Якщо всеж таки назад дороги немає,то я б радила обрати місце,доплатити. Також раджу брати в салон вентилятор на батарейках,воду заморожену в бутилках,воду звичайну змочувати рушник або повністю футболку(можна на зупинках в туалеті змочувати),якщо ,звісно,в цьому буде потреба.
ДолькиКабана• вчера в 23:03
Не стоит, наоборот впереди придется слушать болтовню водителей ночью, кондиционер иногда в лицо дует, ничего хорошего. Мне больше нравятся места средние у выхода к средней двери, номера 15-18, там не качает и выхожу одна из первых на санитарных остановках, тишина, не слушаю ночью чужой трындеж и нет желающих ввалиться возле меня сесть, потому что видите ли все впереди хотят сидеть. Часто еду одна на двух сидениях. Есть проблемы с укачиванием, но там не качает, правда.
ДолькиКабана• вчера в 23:04
Ехала кстати из Одессы в Афины на этих местах средних и всё отлично, даже не устала
Самоучка• вчера в 23:07
Это такой адский путь, что пофиг какие у вас места. Я езжу до Болгарии и просто выпадаю из автобуса в бессознательном состоянии, а едущие до Турции еще продолжают этот путь…
Всех в сад• вчера в 23:14
Ответ дляНаверняка
Добрий день
Мені дуже цінна ваша думка
Ви з Канади їдете автобусом у Туреччину, що у вас день?
Зоя Жорівна• вчера в 23:15
Ответ дляКарусель-весель
Краще переплатити за літак.,звісно,якщо є така можливість
Сколько надо переплатить, чтобы из Днепра вылететь?
Карусель-весель• вчера в 23:17
Ответ дляЗоя Жорівна
Дивіться переліт з Кишенева. Або Дніпро потяг до Польші .З Польші летіти. Сайт скайсканер,наприклад.
Я инженер, меряю от 1• вчера в 23:18
Автор, воно того варте однозначно, було б добре, взагалі перший ряд, перед яким або водій, або прохід, бо для ніг там місця найбільше, якось навіть по-іншому дихається, якщо ще буду мандрувати далеко і з нічними, то однозначно лише на пріоритетних місцях
Наверняка
• вчера в 23:19
Ответ дляВсех в сад
Головне що державною😉 Завжди дивуюсь людям, яким нема чого сказати по справі, але треба до чогось докопатися
Наверняка
• вчера в 23:22
Дякую всім за відповідь 🤗 Трошки заспокоїли. Якби була можливість летіти, то летіли б. Але при виборі гарний готель і автобусом або простенький і літаком, обрали в пользу готелю.
КонФФетОшка• вчера в 23:27
Ответ дляНаверняка
Докоряти за використання рідної мови - це дно.
Бажаю вам в сусіди тагіііл на усіх поверхах, ресторанах і пляжах!) Цем
Карусель-весель• вчера в 23:30
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Зазвичай,перші ряди,це супроводжуючий та другий водій. Але коли в автобусі не було чим дихати,то дітей та літніх туди пересаджували.
Наверняка
• вчера в 23:32
Ответ дляКонФФетОшка
З такими земляками сусіди не такі страшні😉 Треба бути добрішими😉 І починати з себе. По справі ви так нічого і не написали. Дякую за приділену увагу😉
КонФФетОшка• вчера в 23:33
Ответ дляНаверняка