Я не чарівниця вам• вчера в 19:24

Де Ви знайшли роботу, у віці 50+.

Не подобається теперішнє місце роботи. Перейшла сюди, бо перевели чоловіка по службі. От думаю чи є сенс шукати... +/-50 мабуть беруть не охоче. До війни працювала в цивільній авіації, зараз робота пов´язана з нарахуванням з.плати.
Кусюче сонечко• вчера в 22:08
Ответ дляМуркошечка
идите рыбу разделовать
А Вы идите в школу
Кусюче сонечко• вчера в 22:11
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ясно. На жаль в мене. Тут родина. Та і німецьку я двічі починала вчити, ніяк вона мені не далася після англійської. Все що знаю унден ден лінден
Если у Вас английский и опыт в бухгалтерии, рассмотрите тестирование. Не шучу. По статистике люди именно из этих профессий и с такими навыками реализовываются